eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Kdo je v Premier League nejlepší? 5 největších hvězd předních anglických velkoklubů

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔6.8.2014

Soccer 2014: Liverpool vs. Arsenal FEB 08

Pokud vůbec něco dělá z Premier League nejzajímavější soutěž světa, tak je to vyrovnanost špičky této soutěže. Těžko se může stát ve Španělsku, Německu, nebo Francii, že by bývalý mistr obsadil v letošní sezoně příčku, jenž mu nezaručuje nic, kromě setrvání v nejvyšší lize.

Vypadá to, že doby klasické „big four“, tedy velké čtyřky, jsou definitivně pryč. Momentálně se o titul může, minimálně na základě výsledků z tohoto roku nebo kvalitou kádru, ucházet hned pět kandidátů. Kdo je potáhne za úspěchem?

Daniel Sturridge (útočník, Liverpool)
Po odchodu Luis Suáreze by měl být právě mladý Angličan tím mužem, jenž převezme veškerou zodpovědnost za střílení gólů a i nálepku největší hvězdy svého týmu. Těžit by ale měl i z práce svých nových spoluhráčů, na kterých se u řeky Mersey také spoléhají. Zazáří Adam Lallana a Lazar Markovič, nebo se bude jednat o další flopy z dílny kdysi slavného klubu?

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace