eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

„Jdi do pí.i, ty ču.áku, vole, zku.venej!“ řval po kartě za řeči k penaltě na francouzského sudího Limberský

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Evropské poháry, Homepage, Pavel Procházka, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔20.9.2018

Krmenčík dal Moskvě dva góly, na výhru to ale nestačilo.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Byl to zmar, ještě v 94. minutě vedla Viktoria Plzeň v úvodním zápase skupiny G Ligy mistrů nad CSKA Moskva 2:1 a spěla k cenným třem bodům. Jenže nakonec svou výhru nad stejným soupeřem po pěti letech nezapakovala. Dva góly mladý francouzský sudí Bastien mocně finišujícímu ruskému vicemistrovi ještě neuznal (poprvé po údajném útočném faulu na Hubníka, podruhé kvůli ofsajdu), ovšem těsně před koncem pětiminutového nastavení nařídil po moskevském rohu za Kovaříkovo nešikovné držení Fernandese ke zděšení Plzeňanů penaltu, kterou soupeř proměnil a vyrovnal na 2:2. Limberský za své protesty obdržel žlutou kartu a poděkoval za to arbitrovi slovy „Jdi do pí.i, ty ču.áku, vole, zku.venej!“ Člověk nemusí být znalcem na odezírání ze rtů, aby to dokázal z obrazovky rozluštit.

Právě tyhle ublíženecké reakce byly pro Plzeňany typické a jsou, žel, obrazem stavu místního fotbalu. Tuzemští sudí totiž odvádějí českému mistrovi v domácí soutěži medvědí službu, což se viktoriánům pak na mezinárodním poli již téměř pravidelně vymstí. Západočeši se pak v evropských soutěžích často cítí ublíženi. Místo, aby šli sebekriticky do sebe a aby se ze středečního zápasu (v němž v první půli dominovali a vedli s přehledem po dvou pohotových Krmenčíkových trefách zcela zaslouženě 2:0) poučili, spekulovali o tom, zda ta penalta byla stoprocentní a zda nebyla moc přísná a sporná atd.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fcviktoria.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace