eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jarní tabulka Synot ligy: Plzeň a Sparta beze ztráty, Zlín naopak čeká na úspěch

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔18.3.2016

sparta_schalke_sparta_czSpartě se daří doma i v evropských pohárech

Po ukončení zimní přestávky se odehrálo již pět kol naši nejvyšší soutěže. Také na začátku druhé poloviny ročníku se daří hlavním favoritům, zatímco řada týmů z východní části republiky se hledá.

Vezmeme-li v potaz výsledky zapsané do statistik po zahájení nového roku, nejvíce se daří tradičním účastníkům boje o titul posledních let – Plzni a Spartě. Viktoria drží první pozici nejen celkově, ale i na jaře. Vytěžila maximální počet patnácti bodů, vstřelila deset gólů a inkasovala pouze v Uherském Hradišti ze značky pokutového kopu.

Čerstvému čtvrtfinalistovi Evropské ligy patří druhá příčka. Letenští však odehráli o zápas méně, zápas na Julisce musel být odložen kvůli nezpůsobilému terénu. Také oni zaznamenali pouze vítězství, nasázeli devět branek a sami propustili dva.

O třetí a čtvrté místo, zaručující start v předkole Evropské ligy, se eminentně zajímá trojice celků. Mladá Boleslav, Slavia i Liberec získali shodně deset bodů, přičemž podobné je rovněž jejich skóre. V případě Středočechů i červenobílých 7:3, Slovan obdržel o gól více. Na rozluštění hádanky kdo půjde příští sezónu do pohárové Evropy si musíme počkat. Kromě těchto klubů posbíralo deset bodů ještě Slovácko, které je zároveň nejvýše postaveným týmem z Moravy a Slezska.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

SPECIÁL K MS PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace