eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jakub Kohák: Jsem připravený na EURO nastoupit, s trenérem jsme dohodnuti

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔8.6.2016

kohakjakub_ceskarepre youtube.comKohák je velký fanoušek české reprezentace.

Televizní a mediální živel, režisér a herec Jakub Kohák, zanícený milovník fotbalu a aktivní hráč, je připraven na EURO 2016 nést svou kůži na trh. Když to bude nutné, tak nastoupí i na hřišti. Říká to v exkluzivním interview pro magazín HATTRICK, věnovaný evropskému šampionátu.

„S trenérem Pavlem Vrbou, který mě už jednou vzal na kvalifikaci do Lotyšska, jsme se dohodli, že kdyby mužstvu teklo do bot, tak ve Francii nastoupím. Jsem něco jako blanický fotbalový rytíř v záloze. Ovšem ne z hory Blaník, ale z hory Letná, kde bydlím. Jsem připraven a ve formě, hodně hráčů znám osobně, na hřišti žádný problém nebude,“ říká Jakub Kohák, brankář Houslic v populárním televizním seriálu Okresní přebor a autor řady vtipných reklam.

Rozhovory s ním se hrnou na lidi z médií ze všech stran. Miluje fotbal. Ve futsalu hraje normální soutěž v pražském přeboru za tým Gusanos Rojos – tedy Rudí červi – a s újezdskou partou hraje ještě každý pátek přátelské zápasy.

„Dávám hodně branek. Naposledy jsem jich nastřílel pět. Nedávno se mi povedlo dát v jednom utkání 14 gólů, což je můj rekord, ale to byli nějací chudáci… My totiž hrajeme výborně a já jsem nejlepší. Jsem jednoduše skvělý útočník, takhle to prostě musím říct… Ale jsem také normálně registrovaný ve velkém fotbale v klubu SK Posázavan Poříčí nad Sázavou a čeká mě teď nástup v základní sestavě. Se Standou Vlčkem, bývalým reprezentantem a vedoucím mužstva SK Slavia Praha. Taky samozřejmě hraju příležitostně ve výběrech celebrit.“

Jakub Kohák není žádný „nekopa“, je to technický hráč s dobrým zpracováním míče a střelec s přirozeným talentem, i když v mládí byl hlavně basketbalistou, hrál během studií na FAMU dokonce za VŠ Praha. Kvůli své herecké a režisérské tvorbě má mezi fotbalisty a trenéry mnoho kamarádů a přátel, díky reklamě získal i velmi dobré širší napojení na fotbal.

Na start českého týmu na EURO 2016 ve Francii, kde bude sledovat zápasy osobně, hledí optimisticky.

„Zcela určitě pojedu na druhý a třetí zápas naší skupiny proti Chorvatsku a Turecku. Pak se uvidí. Ve Francii máme Španěly, s nimi je to vždycky složité. Ale jsem přesvědčený, že na Turky a Chorvaty máme a jsme lepší i psychicky, naše mentalita je trochu jiná. Myslím, že bychom se neměli bát vrhnout se do útoku. A hlavně střílet zdálky, pálit bomby, dávat žíně,“ myslí si Jakub Kohák.

hattrick_cervenec2016_titulnistrana

Více se o jeho fotbalových názorech i životních postojích dočtete v nejnovějším vydání magazínu HATTRICK, které vyšlo ve čtvrtek 2. června 2016.

-psk-

(zdroj fotek: youtube.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace