eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jako mladí proti starým, Klokani se zbláznili, ale titul nikdo nechce

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Tomáš Benda, Topstory 🕔9.4.2018

Bohemians šokovali Ďolíček, Plzni nasázeli pět gólů!

KOMENTÁŘ TOMÁŠE BENDY – Fanoušci na stadionu v Ďolíčku zažili v neděli večer doslova šok. Pět gólů v jednom zápase slavili mnozí z nich vůbec poprvé v životě, protože naposledy se tak stalo v roce 1994 proti Benešovu. A čtyři za půli? V osmdesátých letech! Zápas proti předloňskému mistrovi a osmifinalistovi Evropské ligy byl tou nejkrásnější oslavou pohody, kterou do Vršovic přinesla nová nájemní smlouva s hlavním městem.

Při té příležitosti měla šlágr kola slavnostně rozehrát primátorka Prahy Adriana Krnáčová, ale buď musela někde něco neplánovaně uzavřít, nebo se jen bála, že ji pět tisíc Pražanů nepřivítá zrovna s potleskem a vyslala do Ďolíčku svou náměstkyni Evu Kislingerovou.

Za tou teď bude zřejmě klokaní management chodit před každým zápasem, zda by si neudělala čas alespoň na úvodní výkop, protože to, co se dělo na hřišti poté, co svou pravačkou pohladila míč, nemá v tomto tisíciletí obdoby.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: bohemians.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace