eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jako Messi se i Ronaldo z vězení vykoupil, zvládne i své údajné znásilnění? A jak vypadá ideální vězeňská „11“?

📁 Aktuálně, Blogy, Homepage, Pavel Procházka, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔24.1.2019

Cristiano Ronaldo se vykoupil z vězení.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Tohle byla jen formalita ztvrzená podpisem, k dohodě už došlo minulý rok. Portugalská hvězda a jeden z nejlepších fotbalistů světa všech dob Portugalec Cristiano Ronaldo u soudu v Madridu, kam dorazil v úterý 22. ledna v dobré náladě i se svou snoubenkou Georginou Rodriguezovou, přiznal vinu za daňové úniky z doby působení v Realu. Podle dříve vyjednané dohody dostal současný útočník Juventusu ovšem jen podmíněný trest na 23 měsíců a pokutu ve výši 18,8 milionu eur (zhruba 481 milionů korun).

Jak připomíná ČTK, třiatřicetiletý Ronaldo nebude muset do vězení, protože tresty do dvou let si podle španělských zákonů mohou odsouzení za nenásilné trestné činy s dosud čistým rejstříkem odpykat na podmínku na svobodě. Pětinásobný držitel Zlatého míče byl podle loňského žebříčku magazínu Forbes s ročním výdělkem 108 milionů dolarů (2,4 miliardy korun) třetím nejlépe placeným sportovcem světa.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: juventus.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace