eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jakeš a Berbr: najdi pět rozdílů. O milé holce Zagorové, gramotném klukovi Chovancovi, bojlerech i čempionslíg

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔25.7.2019

Jakeš a Berbr: najdi pět rozdílů. (ilustrační foto)

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKYNedávno se česká média hojně zabývala legendárním projevem posledního předlistopadového generálního tajemníka ÚV KSČ Milouše Jakeše v Červeném Hrádku v červenci roku 1989, od něhož právě uplynulo již třicet let. Brzy ovšem uplyne i rok od neméně zajímavého „projevu“ místopředsedy FAČR Romana Berbra, který přišel pro server extra.cz do bývalého pořadu kontroverzního internacionála Tomáše Řepky „Blikanec“.

Už v létě 2017 jsem psal o tom, že „tehdejší dvoudílné interview Romana Berbra pro deník Sport mi dalo svou dikcí, výrazovými prostředky a některými argumenty po dlouhých letech vzpomenout na zmíněný Jakešův projev. Berbrův loňský rozhovor pro Tomáše Řepku to pak ještě překonal.

Zatímco Řepka nyní pobývá kvůli různým podvodům ve vězení, na Berbrově strahovském postavení se nic nezměnilo. Stojí za to si některé pasáže z obou „projevů“ nyní připomenout a porovnat.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace