eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jaká je situace ve FNL? TOP 3 současní adepti na postup do Synot ligy!

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔15.10.2015

hracznojma_klecinatravniku_fotbaltrinec_czZnojmo si zatím vede ve FNL skvěle!

Druhá nejvyšší soutěž u nás nese už třetím rokem název Fotbalová národní liga, který se stále vžívá do paměti fotbalových příznivců. Jak vypadá po své první třetině ten aktuální ročník 2015/16? Na to se právě dnes podíváme!

Sezonu odstartovalo pouze patnáct týmů, a to jednoduše proto, že do druhé ligy se zkrátka nikdo moc nehrnul. Sestupující tak bude pouze jeden, na špici tabulky se však nic nemění – šanci postoupit mezi elitu dostanou tradičně dva týmy!

Dnes se společně podíváme na TOP 3 favority ve Fotbalové národní lize, kteří mohou bojovat o postup do Synot ligy! Jenže pozor, zohledňovány nebudou jen dosavadní výsledky a kvalita kádru, ale také zázemí. To hraje totiž velkou roli!

1. SC Znojmo FK

znojmo_logo85x85Momentálním lídrem Fotbalové národní ligy je Znojmo, které si v minulosti účast v nejvyšší soutěži vyzkoušelo. V sezoně 2013/14 se při svém premiérovém představení pralo statečně, nakonec ale skončilo na posledním šestnáctém místě.

Nyní však svítá na lepší časy, jak se zdá. Mužstvo vede Kučera, v realizačním týmu působí i Petr Uličný. A funguje to skvěle! Znojemští doposud prohráli jen v Sokolově, z devíti zápasů získali hned dvacet bodů. Momentálně jsou ve FNL na druhé příčce.

Je otázka, pokud by případný postup Znojmo vzalo, a zdali by vůbec hrálo na svém domácím stadionu. Každopádně v první třetině patřilo k tomu nejlepšímu, co druhá nejvyšší soutěž nabídla! Svou zásluhu na tom měl mimo jiné i pětigólový střelec Rostislav Šamánek.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace