eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak vypadaly velké světové hvězdy v roce 2007? Některé se změnily k nepoznání

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.10.2014

Leicester City v Manchester United - Premier League

ZAJÍMAVOST – Takový Portugalec Cristiano Ronaldo nebo Brazilec Neymar z Barcelony mění svůj sestřih skoro každou chvíli, aby byli in, a určují módu mezi fotbalovými fanoušky, a tak jsou pochopitelně velmi sledovaní. Nejsou však sami, kdo se řídí heslem „změna je život“.

Na druhou stranu však existují fotbalové hvězdy, které jsou samy se sebou spokojené a na sestřih svého účesu si prakticky nenechají sáhnout. Neznamená to, že by si zakládaly na účesech z 80. let minulého století, ale tok času se na jejich vizáži prakticky vůbec nepodepsal.

Zářným příkladem obou těchto skupin je brazilský stoper ve službách Paris Saint Germain David Luiz a nová posila Manchesteru United Angel Di Maria. Pamatujete si ještě, jak oba vypadali v roce 2007 na začátku své hvězdné kariéry? Pokud ne, my vám to rádi připomeneme.

Paris: Paris Saint-Germain Football Players

Di Maria je pořád stejný, Luiz se změnil k nepoznání

Oba tehdejší spoluhráči z portugalské Benficy Lisabon působí jako zářné protiklady, a to nejenom tím, že jeden je Brazilec a druhý Argentinec, tedy dva velcí reprezentační rivalové. Člen brazilského národního týmu na letošním mistrovství světa proslul svými kudrnatými dlouhými vlasy, ale nebylo tomu vždycky tak.

David Luiz totiž při měl svých evropských začátcích do současného ohozu hodně daleko. Fanoušci tak měli možnost vidět i to, co už nyní nemají šanci zahlédnout, a to Brazilcovy uši. Za sedm let si však Luiz vypěstoval na hlavě opravdu solidní květák a na rozdíl od Di Marii má za sebou kus pořádné práce.

Argentinský záložník za poslední roky nejenže přišel o primát, že měl delší vlasy než Luiz, ale prakticky se svou vizáží za ta léta nic neudělal. Uši stejně odstáté, v obličeji stejný vyjukaný mladík, nagelovaná ofina. Jenom z tehdejších devatenácti let už mu je nyní šestadvacet. A pardon, trochu si nechal strojkem projet boky.

luizdaviddimaria_benfica2007 twitter8Fact_Footballl

-hra-

(zdroj fotek: isifa.com/Getty Images, isifa.com/SIPA, twitter.com/8Fact_Footballl)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace