eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak ve sprše chválili Jarolímův úd aneb Šeterle říká, co se právě líbí

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Homepage, Topstory 🕔8.2.2017

kareljarolim_tiskovkaponorsku_facebook_com_narodakKarel Jarolím, současný trenér české fotbalové reprezentace.

STŘEDEČNÍ TRESTŇÁK ZDEŇKA KUDELY – Manažer reprezentace Jaromír Šeterle zná cestu, kterou dostat české kluby napořád do základních skupin Ligy mistrů a Evropské ligy. Stačí podle něho málo, odehrát před zahájením kvalifikačních předkol evropských pohárů nějaká tři, čtyři ligová kola. Tohle si prý naplno uvědomil, až když odpracoval dva a půl roku na fotbalové asociaci.

Tak toto je základní teze, kterou pronesl ve svém rozsáhlém rozhovoru v deníku Sport.

Podotýkám, že Šeterleho názory a postoje k fotbalu znám z naší přibližně dvanáct let trvající spolupráce, nejdříve ve Slavii a potom v Mladé Boleslavi. A vždy jsem jej uznával jako vzdělaného fotbalového odborníka.

Lidé si však dokážou pamatovat, a obzvláště v naší společnosti. Takže je záhodno dávat si pozor na to, co kdo a kdy říkáme. Třeba doktor Ivo Lubas, bývalý mnohaletý sportovní ředitel nejvyšších profesionálních soutěží, by mohl vyprávět, co to bylo za střety, kdy jsme se společně, za účasti i dalších klubových zástupců, dohadovali o podobě termínové listiny pro tu kterou sezonu.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/narodak)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace