eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak si povedou Sparta a Plzeň v 1. kole Synot ligy? Jaké jsou na ně kurzy?

📁 Domácí fotbal, Homepage, Ostatní 🕔24.7.2015

hraciplzen_radost fcviktoria.czHráči Viktorie Plzeň by chtěli navázat na minulý ligový ročník.

Letní fotbalová přestávka je alespoň v tuzemsku u konce. Už v pátek totiž bude rozehráno dvěma zápasy první kolo české nejvyšší soutěže. Jako první zasáhnou do bojů Synot ligy jediní dva čeští účastníci v letošním ročníku předkol Ligy mistrů.

Úřadující český mistr Viktoria Plzeň přivítá ve Štruncových sadech pražskou Slavii, jejího odvěkého rivala Spartu potom čeká dlouhá cesta do Jihlavy, kde se hráči Letenských představí na hřišti místní Vysočiny.

Viktoria Plzeň – Slavia Praha, pátek 24. 7., 17:30

Viktoria Plzeň před novou sezónou opět výrazně posílila a i přes odchod dlouholeté opory Pavla Horvátha do fotbalového důchodu má nyní každý post zdvojený a na některá místa sestavy je opravdu velká tlačenice. Ostatně svou sílu prokázal západočeský celek už v českém Superpoháru, který se hrál minulou sobotu proti Liberci.

Slavia má sice v kádru ještě své dva nejlepší hráče loňské sezóny Milana Škodu a Jaromíra Zmrhala, ale spíše než s cílem udržet je čeká na výhodnou nabídku, aby je mohla prodat a uhradit své dluhy, které jí dovedly až do insolvenčního řízení.

kopicjan_hra fcviktoria.czJan Kopic je největší předsezónní posilou Viktorie.

Vedení sešívaných sice tvrdí, že dluhy chod klubu nijak neovlivňují, ale opravdu je to pravda? Hráči určitě mají v hlavách nejistotu, zda svou další výplatu dostanou včas.

Slavia proti Plzni umí zahrát, což ostatně v minulosti několikrát prokázala, ale vzhledem k tomu, že ve Štruncových sadech bude i přes přeložení zápasu ze soboty na pátek téměř vyprodáno, tak Pražany čeká opravdu velmi náročný zápas.

A i proto, že Západočeši hrají o sebedůvěru před předkolem Ligy mistrů a mnoho z nich bojuje o své místo v základní sestavě, tak se nedá předpokládat, že by cokoliv podcenili.

Vysočina Jihlava – Sparta Praha, pátek 24. 7., 19:00

Spartu čeká možná na první pohled těžší utkání, ale to jenom proto, že hraje venku. Letenští totiž Jihlavu dokázali porazit v pěti předchozích vzájemných zápasech v řadě a ani v pátek je neuspokojí nic jiného než výhra.

paixaomarco_radost uefa.comPaixao se zatím jeví na Letné jako zdařilý nákup.

Sparta se také před novou sezónou kvalitně posílila, dokonce změnila své rozestavení, které by mělo jejímu stávajícímu kádru více vyhovovat, a na základě přípravných zápasů se opravdu zdá, že ve Spartě vše funguje. Velice dobře se jeví především Portugalec Marco Paixão, který dokonale nahrazuje zraněného Davida Lafatu a sází jednu branku za druhou.

Jihlava se v letní přestávce rozloučila s mnoha oporami včetně talentovaného Jana Klimenta a management si chválí, že díky tomu klub stabilizoval. Několika hráčům základní sestavy z loňské sezóny také skončilo hostování, a tak Jihlava v přípravě hledala do sestavy adekvátní náhrady, ale podle výsledků se nezdá, že by se jí to prozatím povedlo.

Všichni jsou zvědaví, jak bude nové rozestavení Sparty vypadat v reálu a spoustu odborníků tipuje snadnou výhru Sparty a my se k nim přidáváme.

Nejvyšší kurz 1,45 na výhru Sparty nabízí sázková kancelář winmasters. A i na výhru Plzně nabízí winmasters vyšší kurz (1,38), než všechny ostatní sázkové kanceláře včetně Tipsportu (1,35) nebo Fortuny (1,33). Pro maximalizaci zisku doporučujeme umístit oba tipy na favorizované týmy na jeden tiket a celkový kurz pak bude v takovém případě na winmasters 2,00.

klimentjan_radost facebook.comunder21Objev ME do 21 let Jan Kliment už Jihlavě nepomůže.

Na závěr připomínáme výhodnou nabídku po nové sázkaře na winmasters. K prvnímu vkladu mohou získat 100% bonus až do 500 Kč a navíc ještě poukázku do Alzy v hodnotě 500 Kč. Za vložených 500 Kč, tak ihned máte 1500 korun. Více o této nabídce najdete zde.

Více informací o sázkové kanceláři winmasters si můžete přečíst zde…

-red-

(zdroj fotek: fcviktoria.cz, uefa.com, facebook.com/under21)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace