eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak šel rok s Klimentem? Z Jihlavy po ME do 21 let rovnou do Bundesligy! Ale co dál?

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔22.12.2015

jankliment_radostzgoluprotisrbsku_uefa_comKliment na ME do 21 let zazářil!

vfbstuttgart_logo85x85Nedávný článek České televize zařadil talentovaného fotbalového útočníka Jana Klimenta mezi největší sportovní objevy Česka v letošním roce 2015! Kliment skutečně vyletěl jako raketa, z Jihlavy si to totiž namířil rovnou do německé Bundesligy!

Vydařené EURO do 21 let mu vyneslo skvělé angažmá, a to se ještě pořádně nepředvedl ani v Synot lize. Konkurence je ale veliká a jihlavský odchovanec to nemá a nebude mít jednoduché. Prosadí se na jaře do sestavy Stuttgartu, nebo ho čeká návrat?

Připravili jsme pro vás ty nejdůležitější události, které se ve fotbalovém životě Jana Klimenta v roce 2015 objevily. Chybět nebudou ani videa!

Červen 2015

Střelecká hvězda ME do 21 let

Na domácí EURO do 21 let kvůli zákazu od Watfordu nenaskočil Matěj Vydra, a tak dostal dodatečnou pozvánku právě Honza Kliment. Na úvod proti Dánsku se překvapivě objevil v základní sestavě, a i když gól nedal, naskočil i do druhého duelu se Srbskem.

A právě tady neuvěřitelně zazářil! Pod výhru 4:0 se podepsal rovnou hattrickem, což mu zajistilo zlatou kopačku pro nejlepšího střelce šampionátu!

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace