eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak se hvězda Barcelony „prokousala“ až na vrchol. Suárez už není Kain

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Fanoušci, Homepage, Hráči, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔18.12.2016

hattrick_nahled_leden2017

UPOUTÁVKA – Není na světě zase tak moc fotbalistů, kteří ukazují či v tomto případě ukazovali tak dvě rozdílné tváře, jako Luis Suárez, uruguayský snajpr Barcelony. Napůl Kain a napůl Ábel, tak by se dal v čase vrcholícího adventu úplně s klidem označit.

Jeho složitou povahu a společně s ní i růst mimořádných fotbalových kvalit mapuje pravidelná rubrika magazínu HATTRICK Cesta na vrchol. Je v ní popsáno, jak malý Luis vyrůstal v ulicích Montevidea jako bezprizorní dítko a nebýt jeho setkání s mládežnickým agentem Nacionalu, skončil by jeho talent v propadlišti dějin.

V textu přijdou na přetřes samozřejmě střelecké kvality Suáreze, které dokazoval v Ajaxu, Liverpoolu, Barceloně i národním týmu Uruguaye. Možná ještě více než góly se proslavil svými eskapádami s kousáním protihráčů a tak jsme jej pomyslně zařadili do nikdy neexistujícího týmu „FC Kanibal“.

I to je však Suárezova minulost. Teď v Barceloně seká dobrotu tak výrazně, že trenér Enrique na něj nedá dopustit. Tvář biblického Kaina je minulostí, Suárez nyní žije jako Ábel. Vydrží?

To vše si můžete přečíst v předvánočním vydání magazínu HATTRICK.

hattrick_titulnistrana_leden2017

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace