eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak naložit s nejkratší českou zimní prvoligovou přestávkou? Vzor neexistuje

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔7.1.2019

Jak naložit s nejkratší českou zimní prvoligovou přestávkou?

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Už všech šestnáct českých prvoligových týmů poctivě „zařezává“ v přípravě na jarní část ligy. Za poslední roky se změnila řada aspektů, do popředí se čím dál tím více dostává věda, ale v současných podmínkách je nejdiskutovanější otázkou délka zimní přípravy. Tedy přesněji řečeno: délka zimní přípravy pro české týmy.

Změnil se herní model ligy, už v prosinci se liga hrála ještě na stříbrnou adventní neděli a končila historicky nejpozději. A také v podstatě historicky nejdříve začne. Už druhý únorový víkend. Jen tak pro zajímavost. V předchozím ligovém ročníku trvala zimní herní pauza, tedy doba od posledního podzimního do prvního jarního zápasu dlouhých 76 dní, v tomto ročníku jen 53.

Jak s tak krátkou zimou naložit? Kolik dát hráčům volna a jak je od ledna zapřáhnout tak, aby zkraje února byli na sto procent připraveni?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace