eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak dostala Sparta cenu za komunikaci s fanoušky? Starka masérem Příbrami. A kdo nechce Jihlavu a Brno v lize?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔30.5.2019

Straka po zápase netušil, že jeho tým vyhrál.

ČTVRTEČNÍ OFSAJD PAVLA PROCHÁZKY – Máme za sebou první barážové zápasy o účast v první lize (Karviná-Jihlava 2:1, Zbrojovka Brno-Příbram 3:3) a čekají nás nedělní večerní odvety (18.30). Ať si konzervativci říkají, co chtějí, znovu se ukázalo, že play off je divácky nejlepší systém i ve fotbale, logicky strčil do kapsy předchozí nadstavbu. Ty zápasy měly šmrnc, nasazení i patřičnou diváckou kulisu. Jediné, co v nich drhlo, a to hodně, byli rozhodčí (Matějček, Berka), kteří v úterý i ve středu těžce naklonili rovinu ve prospěch ligových klubů (Karviná, Příbram) proti druholigovým uchazečům (Jihlava, Brno).

Můžeme se jen domnívat, proč se tak děje. Že na valných hromadách FAČR funkcionářsky odbojná jižní Morava musí dostat přes prsty? Že tu jsou nějaké staré dobré vazby a přátelství (Příbram?)?

Jinak je úsměvné, co vše je v českém fotbale možné.

Karvinský trenér František Straka, se až od reportéra ČT dozví, že jeho tým nad Jihlavou vyhrál 2:1, hádá se, že to bylo 2:2, až je konečně informován o tom, že vyrovnávací gól jihlavského Zoubeleho z 84. minuty kvůli ofsajdu neplatil. Kdyby padl v minutě 94., dejme tomu. To ale Straka, který se prý podle svých slov v momentě signalizace postavení mimo hru zrovna otočil zrovna zády, nesledoval ani ukazatel skóre? S nastavením se po neuznaném gólu hrálo ještě dlouhých osm minut.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace