eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Jak by si věřila slávistická jednička Votíková proti Pitákovi?

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔30.6.2015

pitakkarel_hra slavia.czV souboji Votíkové s Pitákem by byly zkušenosti na straně druhého jmenovaného.

UPOUTÁVKA – Když se v ženském fotbale vyhlašoval talent roku za kalendářní období 2014, slávistická brankářka Barbora Votíková se musela na druhém místě sklonit před spartankou Terezou Szewieczkovou. V důležitějším ohledu si však role prohodily. K letošnímu mistrovskému titulu totiž kromě Divišové, Svitkové, Pincové a spol. pomohla právě osmnáctiletá gólmanka z Edenu.

Troufnete si říct, kolik penalt z deseti byste chytila například Karlu Pitákovi?

To bychom museli nějaký takový rozstřel uskutečnit, jinak se to těžko odhaduje. Každopádně zkušenosti na straně Karla Pitáka by hrály asi pro něj.

Máte v branži nějakého oblíbeného gólmana? A kvůli jakým vlastnostem ho uznáváte?

Brankářem, kterému teď nejvíc fandím, je Manuel Neuer. Troufnu si říct, že je na této pozici v současnosti nejlepším hráčem světa. Skvěle chytá, navíc má kvalitní kopací techniku, dokáže výborně číst hru, předvídat přihrávky soupeře a včas proti nim zakročit. To ho dělá velkým. A co se týče ženského fotbalu, nejvíc obdivuju americkou brankářku Hope Solo.

A která strážkyně svatyně vám přijde na nejvyšší úrovni v první ženské lize?

Jednoznačně vyzdvihnu Radku Bednaříkovou, která chytá za 1. FC Slovácko a zároveň je jedničkou českého reprezentačního A – týmu.

Titul_cervenec

KOMPLETNÍ ROZHOVOR S BARBOROU VOTÍKOVOU V RÁMCI RUBRIKY FOTBALISTKA MĚSÍCE NAJDETE V ČERVNOVÉM VYDÁNÍ MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ JE NA TRHU OD ČTVRTKA 11. ČERVNA.

-roh-

(zdroj fotek: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace