eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ivan Hašek podporuje MS v Kataru a Blattera! Koho chleba jíš….

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory 🕔30.6.2015

hasekivan_rcstrasbourgalsace.frIvan Hašek se postavil za konání MS v Kataru.

KOMENTÁŘ – Musím konstatovat, že jsem si Ivana Haška vždycky vážil a měl jsem ho rád. Už když jako „padesátikilový“ dorostenec v dresu Sparty v osmdesátých letech statečně vzdoroval největším hvězdám československé ligy, když sveřepě hrál osobní obranu na Ladislava Vízka, když později jako kapitán dovedl Československo na MS 1990 v Itálii, když k nám v pátek 24. listopadu 1989 v době sametové revoluce hovořil vedle Václava Havla a Věry Čáslavské z balkonu Melantrichu na pražském Václavském náměstí.

Měl jsem ho rád i jako svého šéfa, spoluvlastníka Československého sportu, později deníku Sport. A fandil jsem mu i v roce 2009 jako novému předsedovi ČMFS, který nechal ve stanovách později přejmenovat na FAČR.

Prezident Obava

Přiznám se, že mi vadila skutečnost, že funkci vykonával s podporou Hušákovy Sazky i Romana Berbra, ale budiž. Později mě Hašek zklamal, když to v Česku už po dvou letech zabalil a zcela nečekaně v červnu 2011 odešel do Spojených arabských emirátů (SAE) trénovat tamější klub Al-Ahlí.

Už jsem se nedivil, proč mu někteří kolegové v zákulisí přezdívali „Prezident Obava“. Ale i tak u mě v jeho případě pozitiva stále převažovala nad chybami.

…celý článek čtěte na eFotbal.cz

(zdroj fotky: rcstrasbourgalsace.fr)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace