eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Irský tisk si cení prodloužení neporazitelnosti domácích

📁 Aktuálně, Reprezentace 🕔1.3.2012
Irský tisk si cení prodloužení neporazitelnosti domácích

Irská reprezentace remizovala v Dublinu v přípravném duelu s českým týmem 1:1, když se o vyrovnání postaral až v závěru utkání Simon Cox. Irský tisk si všiml kromě tohoto důležitého momentu také debut Jamese McCleana a prodloužení neporazitelnosti Irů pod Trapattonim.

Češi vedli od 50. minuty po čtyřicátém reprezentačním gólu Milana Baroše, ovšem Irům se v 86. minuty povedlo srovnat zásluhou Coxe. „Simon Cox zachránil Irské republice remízu s Čechy a James McClean si odbyl debut v reprezentaci,“ hlásá server stanice BBC. Ten také připomenul, že Irové prodloužili neporazitelnost už na dvanáct zápasů, když neprohráli skoro rok.

„Po brance Baroše to vypadalo, že diváci uvidí porážku Irů, ale publikum ožilo v 79. minutě po příchodu Jamese McCleana, když jeho debut ocenilo bouřlivými ovacemi. A jeho příchod měl pro domácí ten správný účinek. Andrews odvedl skvělou práci a Cox překonal Čecha,“ píše server stanice SkySports.

Dále čtěte: Tvůrce hry v Irsku? Buď Štajner, nebo Kolář, tvrdí Bílek

Deník Irish Times si ale všiml, že výkon Irů nebyl vůbec dobrý. „Gól ze závěru nezakryje obavy,“ stojí v titulku a Irish Times pokračuje: „Trapattoniho nejsilnější výběr Češi v prvním poločase hravě přehrávali, ale Irové se zlepšili po přestávce. Lahůdkou pro diváky, kterých bylo oficiálně přes pětatřicet tisíc, ale ve skutečnosti určitě o dost méně, byl debut Jamese McCleana.“

Irský Independent zase přemítá nad tím, že Giovanni Trapattoni nevyzkoušel další hráče. „V takových zápasech se nedá moc experimentovat, mezinárodní kalendář to neumožňuje. Když Irové odcházeli ze hřiště, museli si uvědomit, že příště se reprezentace sejde až těsně před ME. Trapattoni se navíc obává, že hráči na zvyklosti z národního týmu po návratu do klubů zapomenou a moc šancí před šampionátem na sehrání už nebude. I tak je překvapivé, že si pro duel s Čechy vybral tu nejsilnější sestavu,“ píše Independent.

Mediafax

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace