eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Irský fanoušek se dostal na lavičku Estonců a užil si postup svého týmu na Euro!

📁 Reprezentace 🕔18.11.2011
Irský fanoušek se dostal na lavičku Estonců a užil si postup svého týmu na Euro!

rský fanoušek si vychutnal vítězství nad Estonskem přímo na soupeřově lavičce.

Conor Cunningham z Corku (na obrázku vpravo) cestoval k úvodnímu zápasu do Tallinnu bez vstupenky, ale objevil otevřené boční dveře stadionu, pak estonskou teplákovou soupravu a bez povšimnutí proklouzl až na plochu. U soupeřovy lavičky si pak vychutnal zápas i následné oslavy.

„Všiml jsem si pootevřených bočních dveří, nakoukl jsem dovnitř, ale byla to uzavřená místnost. Visely tam však estonské tepláky, tak jsem si je navlékl,“ popisoval své dobrodružství fanoušek pro stránku web mirrorfootball. „Hodil jsem si ještě přes rameno tašku s míči, ale pak nevěděl kam jít. Tak mě napadlo, že nejlepší to bude rovnou na estonskou lavičku,“ dodal.

Bez povšimnutí tam strávil celý zápas a dokonce si to ještě celé natáčel. A když Irové zvítězili 4:0, utíkal za nimi na plochu slavit. V tu chvíli ho zachytily televizní kamery. Výlet do Tallinnu podnikl hlavně proto, že na úterní odvetu v Dublinu jet nemohl. To nejdůležitější ale viděl, protože Irové domácí remízou 1:1 jen stvrdili postup na mistrovství Evropy 2012.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace