eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Inventura slávistických posil | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Inventura slávistických posil

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔2.1.2016

slavia_grafika_slavia.czA co další posily Slavie?

Průměr nestačí! Tak proč přichází Linhart?

Nepříliš logicky tak vypadá pouze příchod Zdeňka Linharta z Českých Budějovic. Ano, jedná se sice o pouze jednadvacetiletého hráče, který má potenciál se zlepšovat. Otázka však je, jestli se nedokáže zlepšit pouze na průměr, který přece slávistům podle jejich nového hesla nestačí. Linhart je schopný zastat jak pozici na hrotu tak i na křídle. Při pohledu na jeho výkony v druhé lize však vyvolává pocit, jestli by místo nic neřešícího nákupu nebylo lepší dát více prostoru mladému Kuchtovi a nebo jiným hráčům z juniorky.

Podle slávistického vedení můžeme v nejbližších dnech očekávat další posily. Pořád ještě nebyl definitivně uzavřen dlouho proklamovaný Železník a očekávat prý můžeme i slovenskou posilu. Slavie tedy zatím opravdu posiluje kvalitně a hlavně pozice, které posílit potřebovala. Pokud v tomto trendu bude pokračovat, tak můžeme čekat příchod útočníka (Železník?) a křídelního hráče.

-Filip Harviš-

(zdroj fotek: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace