eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Index české viditelnosti roste, kluby totiž vědí, „kudy běží zajíc“

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔17.7.2017

Slavia doma porazila Nice vysoko 4:1!

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKANepřijede Balotelli? Na a co, vždyť my máme svého Dannyho! Nebo van Burena? Nebo Milana Škodu? Vyberte si. Abych to fanouškovsky vyvážil, tak ve sparťanské verzi si za jména sešívaných můžete dosadit Janka, Ben Chaima a samozřejmě Tomáše Rosického. Pražská „S“ zbrojí na sezonu jako nikdy předtím. Zvedají tím adrenalin nejen v řadách svých fanoušků, ale i těch ostatních, jejichž srdce patří jiným klubům, nebo prostě jen dobrému fotbalu.

Blíží se start ligy, která tu ještě nikdy nebyla. Za 25 let samostatnosti nejvyšší české soutěže neinvestovaly české kluby tolik peněz a úsilí do vybudování nových kádrů, nikdy předtím nepřišlo do českých klubů více cizinců se zvučným CV z předchozích adres. Česká liga přidává plyn, chce se odtrhnout z pozice nejzápadnější ligy východní Evropy k místu nejvýchodnější soutěže západní Evropy. Nicméně euforii je třeba brzdit, Česko je teprve na začátku přibližování se západu (v tom ligově fotbalovém slova smyslu).

Jistě, základem jsou peníze, poseta je jimi především čínská stezka, končící v Edenu. Nicméně samotný balík peněz vám úspěch nezaručí.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: slavia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace