eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Idol nového čísla magazínu HATTRICK: Pierre-Emerick Aubameyang

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, Hráči, Idol, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔20.2.2016

pierreemerickaubameyang_upoutavkabrezen2016_kolazhattricku

UPOUTÁVKA – Může být nějaký evropský fotbalista – nikoliv jamajského původu – rychlejší než světový rekordman na 100 a 200 m Usain Bolt? Alespoň na prvních 30 metrech? Ano – je to rodilý Francouz z Lavalu gabonsko-španělského původu Pierre-Emerick Aubameyang, útočník německého týmu Borussia Dortmund. Není to žádný fór. Vysvětlujeme to v nejnovějším vydání tiskového magazínu HATTRICK, jenž je na trhu od 9. února. Aubameyang si v něm vysloužil hlavní roli v rubrice Idol.

Aubameyang, který v mládí reprezentoval Francii a jako dospělý si zvolil dres Gabonu, je ve fotbale něco mezi supermanem a surreálním umělcem. Rychlý jako Bolt, střílí víc gólů než Lewandowski, v souboji jeden na jednoho se vyrovná C. Ronaldovi, na latino-afričana je příliš urostlý a v soubojích se nechová jako filmový kaskadér, nýbrž jako bijec. Je mu teprve 26 let, rychle mu ubývají vlasy, má horní předkus, ale nesnaží se o žádné účesové kreace a směje se pořád na plnou pusu.

„Daří se mi, dávám góly, na tribunách nám fandí 80 tisíc lidí. To je něco úplně jiného, než když jsem byl od 17 let v AC Milán, nehrál jsem tam, zato jsem každý půlrok hostoval někde jinde. Je mi šestadvacet a už jsem byl ve 13 klubech, ale ještě vlastně nic nemám. Žádný titul, jen tři poháry. Nechci z Dortmundu odejít nikdy! Je to úžasná zábava. Prostě odtud nikam nechci,“ řekl Aubameyang před zahájením jarní části bundesligy.

Inu což, je však o něj obrovský zájem a šéf Borussie Joachim Watzke už zákazníkům vzkázal: „Připravte se 75 milionů liber.“

Pierre-Emerick Aubameyang vám o sobě všechno řekne v novém čísle magazínu HATTRICK. Co neřekne, to prozradí naše redakce.

Hattrick_titul_brezen16

-psk-

(zdroj fotky: koláž Hattricku / bundesliga.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace