eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Ideální sestavy 4 posledních českých mistrů aneb Plzeň, Sparta i Liberec v plné parádě!

📁 Domácí fotbal, Homepage, Synot liga, Topstory 🕔30.8.2015

poharprovitezesynotligy_nahristi_fcviktoria_czTrofej pro mistra Synot ligy!

V posledních čtyřech letech se nám vítězové české nejvyšší fotbalové soutěže mění. Nejprve to byl Liberec, po Plzni pražská Sparta a v uplynulé sezoně se radovala znovu Viktorka. A úvod aktuálního ročníku 2015/16 nasvědčuje tomu, že se bude mistr opět měnit!

Sezona je dlouhá, na programu je celkem třicet kol. A tak logicky k případnému ligovému titulu musí pomoci daleko více než jedenáct hráčů. Přesto oficiální web Synot ligy vybral u každého mistra ideální jedenáctku!

Podívejte se ty nejlepší základní sestavy mistrů v posledních 4 sezonách! Kdo si po zisku mistrovského titulu vysloužil zahraniční angažmá?

Slovan Liberec – sezona 2011/12

slovanliberec_logo85x85Začínáme ročníkem 2011/12, kdy se vítězem české nejvyšší soutěže stal Slovan Liberec! Pro severočeský celek to byl již třetí titul v jeho historii, což je přinejmenším solidní počin. Nebyla to ale žádná procházka růžovou zahradou, Slovan se musel prát až do posledního kola!

Liberecký dres v mistrovské sezoně oblékal například Gebre Selassie, který za téměř dva miliony eur přestoupil do Werderu Brémy, Breznaník šel zkusit štěstí do ruského Amkar Perm. A postupem času odcházeli i další.

Bičík si to namířil do Turecka, Kelič přestoupil do italského Calcio Padova a Rabušic zvolil Hellas Verona. Odešel i Lukáš Vácha, a to do pražské Sparty.

Bičík – Gebre Selassie, Nezmar, Kelič, Fleišman – Šural, Vácha, Janů, Breznaník – Štajner, Rabušic.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Ligový speciál časopisu HATTRICK právě v prodeji!

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace