eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

I Homer Simpson poznal nebezpečnost Suareze! Uruguayec lačnil po jeho krvi

📁 Homepage, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔27.7.2014

suarezluis_hra liverpoolfc.com

ZÁBAVA – Uruguayský útočník Luis Suarez patří mezi nejlepší současné útočníky na světě, také proto se vyšplhala jeho přestupová částka až na 81 milionů eur, ale kromě mnoha kladných stránek má také bohužel pro něj i několik záporných stránek.

Nejlepší střelec uplynulého ročníku Premier League má dokonalý čich na góly a není pro něj problém nasázet přes třicet branek za sezónu, ovšem také má obrovské problémy se svou sebekontrolou a doplácí na to dlouhými disciplinárními tresty, které jej vyřadí ze hry i na několik týdnů.

I Homer Simpson zjistil, že Suarez je blázen

Suarez již sice přestoupil z Liverpoolu do španělské Barcelony, ale ještě v dresu Reds si na své konto připsal jeden obrovský malér. Vev své kariéře už pokousal Otmara Bakkala z PSV Eindhoven, Branislava Ivanoviče z Chelsea a italského stopera Giorgia Chielliniho, ale teď si proti sobě poštval i fanoušky kultovního seriálu Simpsonovi.

Homer Simpson si všiml Suareze, jak přebíhá silnici a chtěl jej trochu rozhodit a vyprovokovat, když na něj začal řvát heslo „FIFA“, ale brzy pochopil, že tohle opravdu neměl dělat, protože, když se Suarez rozčílí, chová se jako zvíře. A v tomto případě k tomu měl dobrý důvod.

Právě FIFA totiž napařila Suarezovi exeplární trest právě za poslední kousnutí Chielliniho, když dostal zákaz startu v 9 mezistátních zápasech a navíc úplný distanc od fotbalu na čtyři měsíce. Uruguayský fotbalista pochopitelně nenechal Homerovu provokaci jen tak bez povšimnutí a doslova lačnil po jeho krvi.

Homer se svou nadváhou nikdy nepatřil k dobrým běžcům, a proto měl velké problémy, aby dokázal šílenému kanibalovi uniknout, než jej zakousne a vysaje z něj krev.

suarezluis_simpsonovi twitter8TrollFootball

-hra-

(zdroj fotek: liverpoolfc.com, twitter.com/8TrollFootball)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace