eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

I Barceloně vládne Argentinec aneb TOP 10 slavného klubu

📁 Časopis, Časopis - archiv, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔19.4.2016

hattrick_nahled_kveten2016

UPOUTÁVKA – Alfrédo di Stéfano byl zvolen nejlepším hráčem Realu Madrid všech dob a jeho největšímu rivalovi z Katalánska také vládne jeho krajan. Ano, žebříčku TOP 10 FC Barcelona vévodí Lionel Messi, pětinásobný fotbalista světa. Kompletní žebříček si můžete přečíst v nejnovějším čísle magazínu Hattrick, které se právě dostává na prodejní pulty.

Zatímco u Realu se do nejlepší desítky dostali především hráči ze slavné éry bílého baletu 50. a 60. let minulého století, u Barcelony je tomu jinak. Klub prožívá svá nejlepší léta nyní, v moderní éře fotbalu, která se datuje od 90. let. A to se odráží i na výsledcích ankety, kterou jsme převzali z prestižního serveru www.goal.com.

Za vítězným Messim je hned druhý „otec“ tiki-taky Xavi, třetí místo patří Ladislau Kubalovi, čtvrté…

Ne, ne, už nebudeme prozrazovat, kdo se umístil v první desítce. Až na jedno jméno ze samotné prehistorie klubu jde o samé známé tváře. Jeden nedávno zesnul, jeden míří z lavičky jednoho velkoklubu na lavičku jiného giganta, jeden bude ještě v létě usilovat o obhajobu titulu mistra Evropy.

Prostě TOP 10 Barcelony všech dob je dobré si přečíst. Magazín Hattrick s Neymarem na titulní stránce vám to umožní.

hattrick_titulnistrana_kveten2016

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace