eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hrozba přichází i z defenzivy. TOP 3 nejproduktivnější obránci Synot ligy

📁 Domácí fotbal, Homepage, Topstory 🕔10.3.2016

vondrasektomas_hra isifamafrakarelpesek

Hlavní zodpovědnost za střílení a tvorbu gólů mají samozřejmě útočníci a někteří záložníci. Pokud se jim však nedaří, hodí se pomoc i od defenzivněji založených spoluhráčů. Následující trojice je v tomto ohledu nejlepší.

Tomáš Vondrášek, FK Teplice (2+3)

Kdysi se Vondrášek pohyboval na kraji zálohy, odkud pramení jeho současné ofenzivní dovednosti. Patří mezi nevytěžovanější hráče Teplic, herní minuty poprvé nenasbíral teprve v posledním kole na hřišti Bohemians.

Všech pět „kanadských bodů“ zapsal ve dvou částech. Vydařil se mu úvod ligy, kdy nejprve asistoval v divokém zápase 2:2 proti Olomouci (Sigma dokázala vyrovnat až dvěma trefami v nastavení) a následně pojistil výhru 2:0 se Slováckem.

Druhá série nastala v období září/říjen. Přihrál na gól v další přestřelce, tentokráte 4:3 proti Mladé Boleslavi, poté pomohl zlomit odpor Baníku (1:0) a druhý gól sezóny oslavil při demolici Brna 0:4.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace