eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hráči, trenéři a novináři, nebuďte jako Lucinka Bílá, žádá Jan Rejžek

📁 Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔14.2.2019

Hráči pražské Slavie v objetí. (ilustrační foto)

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Omílám to tady stále dokola a pořád nic, jako by to bylo mlácení prázdné slámy. Sisyfovská práce. Tak jsem byl velice potěšen, že se daného tématu po určité době zase chopil respektovaný publicista, velký fotbalový fanoušek a příznivec pražské Slavie Jan Rejžek.

Třeba bude mít více úspěchu. Rejžek ve svém pravidelném facebookovém pondělním Prvním slově na účtu Filipa Smoljaka mj. píše:

Jak se mužstvo „vrátí do zápasu“

Mám upřímnou prosbu ke všem hráčům, trenérům, funkcionářům a hlavně novinářům z Deníku Sport, Blesk a zejména k televizním komentátorům, ať už jsou z veřejnoprávní České televize nebo ze soukromých stanic.

Vím, že jste ohromně pro kopanou zapálení, ale při věčné památce Františka Pláničky, Josefa Bicana a Františka Veselého, byli byste tak laskaví a přestali papouškovat všelijaká absurdní spojení, kterými zaplevelujete prostor?

Co to je „být silný na míči“? Kdo je to „rozdílový hráč“? Jak se mužstvo „vrátí do zápasu“? Ono v něm předtím nebylo?

Jaký je rozdíl mezi „přední a zadní tyčí“? Kterýpak soupeř je „hratelný“ a který není? Jak kdo umí „vstupovat do hry“? Je tím pádem „mentálně vyspělý?“

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: facebook.com/SKSlaviaPrahaFotbal)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace