eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hokej není lepší než fotbal. Skandální fraška Varů s Litvínovem je důkazem! Média to ale nevzrušuje

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔24.4.2018

Hokej není lepší než fotbal, nedávná skandální fraška je toho důkazem.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Nedávno jsem s marketingovými experty absolvoval debatu na téma, proč má lední hokej v Česku lepší image než celosvětově mnohem populárnější a rozšířenější fotbal, proč se víc líbí českým ženám, proč při takzvaném MS, kde hrají hokejisté druhé až třetí kategorie, jezdí po českých silnicích auta se státními vlaječkami atd. Rozebírali jsme to ze všech stran a dospěli jsme k názoru, že přestože hokej není v Česku o nic lepší než fotbal, důvodů k tomuto „cejchu“ je hned několik a jedním z nich je mediální krytí.

Páteční postupová fraška v baráži o hokejovou extraligu Karlovy Vary – Litvínov (0:1 v prodloužení) mi to jen potvrdila. Skandální průběh takového zápasu by fotbaloví novináři rozmázli na titulních stranách, na webech, v televizi i v rozhlase. Pranýřovali by to zleva zprava a bez příkras. V případě hokeji zůstalo u pár kraťoučkých bezzubých poznámeček zastrčených někde vzadu a dole.

O co šlo? Karlovy Vary potřebovaly k postupu získat jeden jediný bod, Litvínov musel vyhrát (stačilo to ale až v prodloužení za dva body), aby pak měl v posledním kole s již vyřazeným a zničeným Kladnem, jemuž už vůbec o nic nešlo, druhé postupové místo ve svých rukou. Přesně tak to i dopadlo.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Plakátové číslo s kronikou právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace