eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hlavička i emotivní oslava! TOP 4 videa „Kapitána Tepláka“ Gábora Királyho

📁 EURO 2016, Homepage, Reprezentace, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔15.11.2015

gaborkiraly_kolazhattricku_top4videaGábor Király alis „Kapitán Teplák“!

Nestárnoucí děda, Kapitán Teplák nebo jen prostě a jednoduše legenda! Lidé ho nazývají různě, jedno je ale jisté – Gábor Király je neskutečný gólman! Dnes má už devětatřicet let, přesto stále chytá na té nejvyšší úrovni.

Maďarský brankář pochopitelně nechyběl ani v kvalifikaci na EURO, teď s národním mužstvem bojuje v baráži. A k šampionátu má Király a spol. velice blízko! Úvodní čtvrteční duel v Norsku totiž zvládli na jedničku, zvítězili 0:1!

Gábor Király právě v Norsku nastoupil ke svému 100. zápasu, čímž dovršil fantastické jubileum! Dříve chytal za Herthu, Crystal Palace, Fulham nebo třeba Mnichov 1860, jeho současným zaměstnavatelem je Haladás, kde s fotbalem začínal.

Pojďte se společně s námi podívat na TOP 4 videa Gábora Királyho! Chybět nebude emotivní oslava, kuriózní hlavička nebo třeba legendární zápas proti Arsenalu!

4. Kuriózní hlavička

youtubeikona_85x85Na Királyho svatyni se řítil útok, jeden z hráčů ale centr „zazdil“ a prakticky odevzdal míč. Jenže pozor! Obránce nezvládl odkopnout balon, místo toho poslal omylem šílenou malou domů! Zkušený gólman (oblečený jak jinak v teplákách) si ale poradil na podrženou jedničku, kulatý nesmysl odvrátil od své branky precizní hlavičkou.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace