eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK: Zlincester a jeho procházka růžovým sadem

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Fanoušci, Homepage, Rozhovory, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔13.11.2016

hattrick_prosinec2016_nahled

UPOUTÁVKA – Co byste řekli na sestavu, kde obranu tmelí Viking s Náčelníkem, v záloze řádí Větrník s Gladiátorem a o góly se stará Futsalista s Inteligentem? Ne, to není žádná vymyšlená sestava z pohádky. Je to jen náznak „tajenky“ za níž se skrývá báječná podzimní pouť fotbalistů Zlína českou nejvyšší soutěží. A ta jména? Tak charakterizoval své svěřence trenér Fastavu Bohumil Páník, jenž vede největší podzimní překvapení tuzemské scény.

Obsáhlé interview s tímto charismatickým koučem přináší nové číslo magazínu Hattrick, které přichází v těchto dnech na trh. O cestě na české výsluní mluví nejen na Silvestra šedesátiletý kouč Bohumil Páník, ale i sportovní manažer Zdeněk Grygera. Jemu chodí chodí sms z Turína, jejímž obsahem je zhruba toto: „Ty jo, vy ale válíte.“ Píše mu to samozřejmě jeho kamarád a někdejší spoluhráč Pavel Nedvěd.

Legenda má plnou pravdu, Zlín je opravdu štikou soutěže. Když má takového trenéra, který si vydobyl slávu v Polsku, dva roky formoval mladé Brazilce před cestou do Evropy a nyní řádí ve Zlíně. „Trénování v Česku je proti tomu procházka růžovým sadem,“ tvrdí po zkušenostech z ciziny Bohumil Páník. A tento bonmot jsme také použili do titulku rozhovoru, v němž se dozvíte nejen informace z trenérova soukromí, života bývalého kantora a podnikatele, ale také třeba to, co by se muselo stát, aby přijal nabídku Sparty.

Bohumil Páník a jeho „Zlincester“ je prostě ozdobou nového čísla magazínu Hattrick, který si můžete pořídit na obvyklých prodejních místech.

hattrick_prosinec2016_titulka

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace