eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK skautuje: Nový rok anglické talenty v dobré formě příliš nepotkal

📁 Homepage, Hráči, Talent, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔5.2.2016

jack_grealish_avfc.co.uk

Další měsíc utekl jak voda, a tak je na řadě tradiční shrnutí výkonů tří námi sledovaných talentů v Premier League. Jak se jim dařilo na začátku roku v měsíci leden, který bývá v Anglii zápasy doslova přeplněn?

Hráče jsme jako vždy ohodnotili známkami jako ve škole (1 nejlepší, 5 – nejhorší).

Jack Grealish, záložník, Aston Villa

Nezkrotný rebel z Aston Villy bude s největší pravděpodobností od příští sezony hrát se svým týmem v Championship. Za normálních okolností by se spekulovalo, že by Grealishe v případě sestupu Villans nějaký celek z Premier League koupil, ale momentálně to tak nevypadá.

Dvacetileté křídlo v minulé sezoně prokazovalo záblesky svého potenciálu, v letošním ročníku se však hodně trápí a místo tvrdé dřiny na tréninku a v zápasech navštěvuje noční kluby. V lednu sice zasáhl do tří zápasů (dvakrát startoval v základní sestavě), ale dvěma ligovým porážkám nezabránil. Sympatický výkon podal aspoň v FA Cupu proti Wycombe. Ovšem tento celek hraje až čtvrtou ligu.

HATTRICK známkuje: 4

(foto: avfc.co.uk)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo PRÁVĚ V PRODEJI

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace