eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK: Silná trojka jasně kraluje i finančně!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔5.8.2019

HATTRICK: Silná trojka jasně kraluje i finančně! (ilustrační foto)

UPOUTÁVKAČeskému fotbalu vládne silná trojka. Jak herně, byť v případě Sparty toto přirovnání v uplynulém ročníku pokulhávalo, tak hlavně finančně. Rozpočty i platy trenérů ve Slavii, Plzni a Spartě výrazně převyšují zbytek ligy. Detaily i konkrétní sumy přináší mj. Ligový speciál magazínu HATTRICK, který je nyní v prodeji.

Kolik berou? Jedničkou v tomto finančním žebříčku platů je Jindřich Trpišovský. Redaktoři magazínu HATTRICK zjistili, že měsíčně naskočí na účet kouče s kšiltovkou 750 000 Kč. Hned za ním je plzeňský lodivod Pavel Vrba a jeho měsíční gáže 600 000 korun. Na Spartě, která dříve královsky platila Itala Stramaccioniho, jsou nyní už opatrnější. Nicméně nováček na letenské lavičce Václav Jílek si měsíčně přijde na „pouhých“ půl milionů. Slušné, co?

Kolik berou v dalších klubech? Kdo z koučů se dostane na šestimístnou částku? A kdo má nejmíň? To vše najdete v magazínu HATTRICK, v jeho Ligovém speciálu jsou k mání veškeré informace o všech šestnácti prvoligových týmech, jejich soupiskách, programu, posilách a také o rozpočtech, s kterými vstupují do sezony.

Ligový speciál magazínu HATTRICK bude pro vás ideálním průvodcem po celý ligový ročník.

-red-

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace