eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK: Sestupový dárek k brněnskému jubileu

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Fotbal, Het liga, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔13.5.2018

Brněnská Zbrojovka míří do druhé ligy.

UPOUTÁVKA – Když na jaře porazila Zbrojovka Olomouc a uhrála bod na Spartě, zdálo se, že má dobře zaděláno na záchranu. Jenže pak jak když utne, Brno je v tabulce poslední a fičí si to do druhé ligy. Proč?

Analýzu současné situace v brněnském fotbale najdete v magazínu HATTRICK, který je nyní v prodeji. V obsáhlém materiálu si přečtete rozbor toho, jak si klub vede či nyní spíš nevede pod vedením svérázného majitele Václava Bartoňka. Ten se před pěti lety stal zachráncem kopané v Brně, ale nyní je mnoha lidmi v druhém největším městě republiky označován za jeho hrobaře. Zrušil funkce sportovního a výkonného ředitele a klub si řídí v podstatě sám.

Součástí rozboru současnosti brněnského fotbalu jsou i názory klubové legendy a Zbrojováka století Karla Kroupy a stejně tak i dvou funkcionářů, kteří klub v nedávných dobách vedli – Radka Běláka a Zdeňka Kudely.

Čtěte magazín HATTRICK a v něm reálný popis současné situace brněnského fotbalu, který si zrovna v těchto týdnech připomíná čtyřicet let od zisku jediného titulu v historii.

-red-

(zdroj fotky: fczbrno.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace