eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK: Kdo získá korunu Krále střelců na MS?

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Fanoušci, Fotbal, Homepage, Hráči, Kvalifikace MS 2018, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔31.5.2018

Vyhrajte s námi před MS 2018 herní konzoli PS4!

UPOUTÁVKA – Už je to za pár. Mistrovství světa v Rusku klepe na dveře, tiskem i internetem rezonují tipy a prognózy, kdo se stane šampionem, kdo zklame, kdo zazáří. Magazín HATTRICK není výjimkou.

V něm jsme to ale pojali trošku z jiného konce. A navíc soutěžně, o hodnotné ceny. Vypsali jsme tipovací soutěž o Krále střelců světového šampionátu. Stačí si pořídit magazín HATTRICK, na jehož titulní stránce se skví „Američan“ Ibrahimovič a dozvíte se víc.

Magazín jako nápovědu přináší profily deseti nejvážnějších kandidátů na tuto korunu. A vězte, že mezi nejlepšími aktivními střelci na světových šampionátech nejsou dosud pánové Messi ani Ronaldo. Překročí svůj světový stín? Kdo získá titul krále střelců?

Zajistěte si magazín HATTRICK. Kromě nápovědy si přečtete i podmínky soutěže a hodnotné výhry mohou být vaše!

-red-

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace