eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK: Kdo je Frajer měsíce a kdo Zbabělec?

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔9.4.2018

UPOUTÁVKA – Nová rubrika magazínu Hattrick Frajer měsíce a Zbabělec měsíce má v případě měsíce března jedno společné. Oba aktéři jsou, resp. byli z hlavního města. Kdo si toto označení zasloužil?

Frajerem je Petr Čech. V Praze sice přišel o korunu krále českého fotbalu, ale v dresu londýnského Arsenalu se postaral o historický kousek, jako první gólman Premier League vychytal 200 nul. Napřed v Chelsea, ke kulatému jubileu dospěl na Emirates Stadium. Ještě jednou poklona pro Frajera Petra Čecha.

Kdopak může být na opačném pólu popularity a být rovněž z hlavního města? Jedná se o hlavní město Česka a tou osobou je cizinec. Už víte, že? Správně, Andrea Stramaccioni. Na Spartě pokazil, co mohl, odporoučel se domů do Itálie, kde si pustil pusu na špacír, ve stylu „já nic, já muzikant“, nebo také „udělal jsem maximum, ale vedení mi nenechalo pracovat.“ Inu, zbabělec.

Více v pravidelné rubrice Hattrickář v nejnovějším vydání fotbalového magazínu.

-red-

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace