eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

HATTRICK: Jaro na chromé kobyle a probouzející se miliarda

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Fotbal, Het liga, Homepage, Hráči, Reprezentace, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔10.5.2018

Schick se prosazuje v italské Serii A!

UPOUTÁVKA – Kdo byl přeceňovaný a kdo podceňovaný v uplynulém měsíci? Drobnohled magazínu HATTRICK, jehož součástí tyto krátké rubriky jsou, míří na západ Čech a do Říma.

Na podzim je velebila celá Evropa, jak svojí spanilou jízdou procentuálním bodovým ziskem trumfli třeba i Barcelonu a Citizens z Manchesteru. Na jaře se ale už Viktoria Plzeň zařadila do šedi českého průměru. Vypadá to, že k titulu doklopýtá, ale jak. Na chromé kobyle a to ještě díky velkorysému přispění pronásledovatelů, zejména pražských „S“. Na podzim oslavovaný tým se na jaře ukázal jako přeceňovaný. Ale třeba mu – v zájmu celého českého fotbalu – vyjde podzim v Lize mistrů.

Pod římským Koloseem se pomalu rozjíždí nejdražší posila tamního AS. Pochází z Česka, jmenuje se Patrik Schick a stála skoro miliardu korun. Trenér ho chválil za zápasy v Lize mistrů proti Barceloně, trefil se už i v lize, rozumí si s Džekem, se kterým se baví i česky. Několik měsíců podceňovaný český útočník konečně ukazuje, jaký potenciál v něm dřímá. A to je dobře.

To vše v novém vydání magazínu HATTRICK, který je nyní v prodeji.

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/PatrikSchickOfficial)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace