eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hattrick hledá nejlepší trenéry světa. Ve druhé desítce je i český kouč!

📁 Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fanoušci, HATTRICK Téma, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔30.6.2017

UPOUTÁVKA – Ani co se týče hráčů, nemůže mít fotbalový svět zcela jasno, kdo je nejlepším fotbalistou všech dob. Pelé? Maradona? Di Stéfano? Či současní gladiátoři Messi s Ronaldem? A jak je to mezi trenéry? Kdo je Number One více než stoleté éry této krásné hry?

Odpověď jsme hledali v redakci Hattricku. Společně s šéfkomentátorem TV stanice 02 Sport Tomášem Radotínským jsme připravili unikátní projekt s názvem TOP 50 největších trenérů světa všech dob. Servírujeme vám jej po desítkách, takže trenérského krále světa odtajní Hattrick na začátku prázdnin.

V novém čísle magazínu, které je nyní v prodeji, se můžete začíst do čtvrtého dílu příběhů trenérů na 11. – 20. místě.

Ve druhé desítce už opravdu přituhuje. Dostal se do ní i jeden český kouč. Tipnete si, který? Malá nápověda: ikona Sparty a kouč mistrů Evropy 1976.

„Vedení je uměním poznat, kdy se nemá rušit a kdy se má nechat hrát.“ To je výrok slavného dirigenta Herberta von Karajana, ale bez výhrad se pod něj podepisuje fotbalový kouč, který vyhrál třikrát Ligu mistrů a v právě skončené sezoně dovedl svůj klub k titulu mistra ligy u našich sousedů.

Čtěte magazín Hattrick s exkluzivním seriálem o nejlepších trenérech světa.

-red-

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace