eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Hapal v HATTRICKU: Teď chci dobýt Prahu! | Fotbal.HATTRICK.cz

Trojnásobná porce fotbalového čtení

Hapal v HATTRICKU: Teď chci dobýt Prahu!

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Fotbal, Homepage, Reprezentace, Rozhovory, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory 🕔16.11.2018

Uspěje Hapal se slovenskou reprezentací v Edenu?

UPOUTÁVKA – Už v pondělí se postaví proti sobě dva čeští trenéři, dva bývalí reprezentanti. Eden uvidí velké česko-slovenské derby, kdy si to obě země rozdají o záchranu ve skupině B Ligy národů. Domácí Jaroslav Šilhavý si potřese rukou s „hostem“ Pavlem Hapalem, novým koučem Slovenska.

Právě Pavel Hapal byl naším exkluzivním hostem při interview pro magazín HATTRICK. Původně jsme měli v redakci záměr vyzpovídat kouče, který neuspěl na Spartě, ale situace se nakonec vyvinula tak, že u kávy s námi seděl nový kouč slovenského A týmu.

„Rád bych dobyl Prahu,“ řekl Pavel Hapal před blížícím se zápasem „o všechno“ v Lize národů. V obsáhlém rozhovoru hovoří o tom, jak se ke kormidlu Slovenska po rychlém odstoupení Jána Kozáka dostal, co to pro něj znamená a jak se hodlá vypořádat s „hříšníky“, kteří Kozákův odchod zapříčinili.

Řeč přišla samozřejmě i na Spartu a také na srovnání dvou šéfů, tedy sparťanského bosse Křetínského a prezidenta Slovenského fotbalového svazu Kováčika. Kdo Hapala líp platil? Připomeňme, že na Slovensku otevřeně přiznali, že Hapalův měsíční plat činí 15 000 euro. Bral na Letné víc?

To vše najdete v novém čísle magazínu HATTRICK, který je nyní na prodejních pultech.

-red-

(zdroj fotky: uefa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace