eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

GENERALI CEE Cup 2015 zná svou podobu! Kdo všechno se jej zúčastní?

📁 Domácí fotbal, Fotbal, Homepage, Ostatní 🕔25.6.2015

generaliceecup2015_turnaj

Jubilejní pátý ročník fotbalového turnaje kategorie U19, který proběhne v Praze ve dnech 22.7. – 29.7.2015, byl rozlosován. Věhlasné týmy, které se GENERALI CEE Cup v letošním roce zúčastní, byly rozděleny do čtyř tříčlenných skupin. Turnaj zná také místa, kde se odehrají všechna utkání.

Brazilské Fluminense čeká ve skupině A slovenský finalista z minulého ročníku AS Trenčín a Vasas Kubala Academy. Účastník anglické Premier League Swansea City se představí ve skupině D.

Domácí fanoušci se mohou těšit na představení AC Sparta Praha, která se utká ve skupině B s australským Olympic FC a Hajdukem Split. Pražští rivalové z Vršovic (SK Slavia Praha), byli nalosováni do skupiny C, kde na ně čeká polská Wisla Krakow a FK Sarajevo.

Novinkou pátého ročníku budou hrací místa. Tradičním komplexem GENERALI CEE Cupu je TCM AC Sparta Praha na Strahově, které bude turnaj hostit i v letošním ročníku, stejně tak i stadion FK Admira Praha. Nováčkem mezi hostiteli je areál týmu SK Uhelné sklady. Největší změna se dotkla semifinálových bojů a Velkého finále, které se uskuteční na stadionu FK Viktoria Žižkov.

slavia_sparta_cee_cupHráči Sparty a Slavie na turnaji GENERALI CEE Cup.

I letos můžou diváci zakoupením vstupenky na Velké finále, které se koná 29.7.2015, podpořit nadaci UNICEF, neboť výtěžek z prodaných vstupenek putuje na konto nadace. Turnaj se v letošním ročníku koná pod záštitou organizací FIFA a FAČR. I v letošním roce je generální partnerem pojišťovna GENERALI, která turnaj podporuje již třetím rokem.

Alexandr Bellu, místostarosta Prahy 3, uvedl: „Jsem nesmírně potěšen, že tak velká událost jako finále GENERALI CEE Cupu se odehraje u nás na Praze 3. Při pohledu na týmy, které se turnaje účastní, si slibuju velkolepou fotbalovou podívanou a jsem nesmírně rád, že Praha 3 bude součástí akce takových rozměrů.“

Jiří Cívka, člen správní rady Nadace pojišťovny GENERALI, řekl: „Kvalita a organizace turnaje GENERALI CEE Cup se každým rokem zlepšuje, což potvrzuje i letošní seznam týmů, které přijedou do Prahy z celého světa. Generali CEE Cup zapadá do našeho dlouhodobého konceptu podpory sportovních projektů, které pomáhají mladým lidem realizovat jejich potenciál. Sport je pojítkem ke zdravému životnímu stylu. I to je jeden z důvodů, proč jsme turnaj podpořili již po třetí.“

Pro více informací o GENERALI CEE Cupu 2015 a jeho předcházejících ročnících navštivte www.ceecup.org.

-red-

(zdroj fotek: ceecup.org)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace