eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Game over: Letenská saň za 600 mega přišla o hlavu. Může žít dál?

📁 Aktuálně, Blog Jana Hrabálka, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Topstory 🕔6.3.2018

Stramaccioniho konec na Letné je nevyhnutelný.

MEZI ŠESTNÁCTKAMI JANA HRABÁLKA – Jak napsal ve svém výstižném ligovém komentáři kolega Pavel Procházka, Stramaccioniho discopříběh na Letné končí. V úterý odpoledne se na Letné chystají vyřknout oficiální ortel a bylo by velkým překvapením, kdyby italský trenér zůstal. Nejen překvapením, ale i plivnutím (kolikátým už?) do vlastní tváře.

Sparta se loni začala pokoušet o projekt, který její samotný boss Daniel Křetínský nazval „internacionalizací“ Sparty. Chtěl vyhnat všechno špatné „české“ a nahradit to modelem třeba ala Arsenal, kde s troškou nadsázky, je Angličanem pouze vrátný na stadionu. Podle odhadů různých médií a znalců blízkých letenskému klubu, utratil doktor Křetínský za tohoto mnohohlavého draka bratru 600 milionů korun. (Jen tak mimochodem, za to by taková Bohemka, Brno či Slovácko žilo skoro deset let.) A nyní se této sani chystá srazit hlavu.

Jsou to vyhozené peníze? Nebo jinak: je proces internacionalizace špičkového tuzemského klubu v ryze českých podmínkách možný? A ještě za takové nekřesťanské peníze, měřeno výdaji v českém fotbale?

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: sparta.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace