eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Freedom for rapper Kučera! Nemáte ve FAČR jiné starosti? A co zástupci, s nimiž se politici a sponzoři bojí i vyfotit?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Homepage, Pavel Procházka, Topstory 🕔28.11.2018

Freedom for rapper Kučera! (ilustrační foto)

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Tomáši Kučerovi, sedmadvacetiletému záložníkovi FK Teplice, hrozí finanční pokuta nebo i zákaz činnosti. Etická komise FAČR si ho zve na úterý 4. prosince na své zasedání kvůli jeho vulgárním výrazům vůči Spartě, Romanu Berbrovi a Miroslavu Peltovi v rapperském videoklipu, jehož byl účastníkem. Jeho Teplice pak v pátek prohrály 0:1 na Julisce s Duklou poté, co po dvou červených končily zápas o devíti hráčích. Těžko bude někdo severočeským fandům vykládat, že nešlo pomstu za Kučerův přestřelek. Nechtěli by se ale pánové ze Strahova trochu zklidnit a zabývat se důležitějšími věcmi?

Jako by těch fotbalových starostí nebylo dost. Přitom lidé z vedení FAČR přehlížejí, že mají mezi sebou člověka, jenž se veřejně a opakovaně chlubí svým profesionálním angažmá u zločinecké organizace bývalého režimu. To Etické komise FAČR nevadí, to nepoškozuje dobré jméno tohoto spolku, zvlášť, když se kvůli tomu někteří představitelé z politického a společenského života včetně sponzorů některých funkcionářů straní a nechtějí být s nimi na veřejnosti jakkoli spojováni, natož třeba být fotografováni či natáčeni?

Tomáš Kučera vystoupil ve videoklipu rappera, který si říká Cashanova Bulhar. V něm se teplický fotbalista otřel o pražskou Sparty a také o místopředsedu FAČR Romana Berbra a bývalého šéfa FAČR, dnes šéfa FK Jablonec, Miroslava Pelty.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: fifa.com)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace