eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

FOTBALOVÝ HOROSKOP: Jste jako Messi, Ronaldo nebo spíše Pogba?

📁 Aktuálně, Časopis, Časopis - archiv, Domácí fotbal, Evropské poháry, Fanoušci, Homepage, To nejlepší z HATTRICKU, Topstory, Zahraniční fotbal 🕔24.7.2017

Jste jako Messi, Ronaldo nebo spíše Pogba?

UPOUTÁVKA – FOTBALOVÝ HOROSKOP: Jste jako Messi, Ronaldo nebo spíše Pogba?

Beran – Sergio Ramos

21. 3. – 20. 4.

Živel, který vládne v jejich tělech, je oheň. Berani jsou průbojní, ambiciózní a neústupní. Jsou to bojovníci a rebelové. Když po něčem zatouží, jsou tomu obětovat vše a nikdy to nevzdají. Možná právě proto má Ramos na svém kontě tolik rozhodujících gólů v posledních minutách. Zápas pro něj totiž opravdu končí až s posledním hvizdem rozhodčího a někdy dokonce ještě později. Jejich osudová barva je červená, což zase vysvětluje Ramosovu bezbřehou slabost pro červené karty, kterých v klubové kariéře nasbíral již dvaadvacet, nejvíce v historii La Ligy. Konflikty jsou beranům také vlastní. Stoper beran je to nejlepší, co se může každému mančaftu přihodit. Jedním z nich byl i Carles Puyol.

Býk – Andrés Iniesta

21. 4. – 21. 5.

Býci jsou neúnavní pracanti s klidnou a vyrovnanou povahou. Rození tvůrci hry. Ke svým úkolům přistupují se vší zodpovědností a nedopřejí si žádnou zábavu, dokud je nesplní. Jsou cílevědomí. Díky tomu se Iniesta mohl stát jediným fotbalistou na světě, který byl vyhlášen nejlepším hráčem finále Ligy mistrů, finále mistrovství Evropy i finále mistrovství světa. Přehnané projevy emocí jsou býkům cizí, raději se soustředí na sebe a svou hru, než na soupeře. A mívají skvělou kopací techniku. Dalšími býčími příklady toho jsou David Beckham, Andrea Pirlo či Cesc Fabregas. Nejlepší uplatnění najdou ve středu pole, kde mohou vymýšlet nečekaná řešení, ale ani tři tyče jim nejsou cizí. Ostatně jako býk se narodil také Iker Casillas, Thibaut Courtois či Petr Čech.

Agüero je blíženec stejně jako například Aubameyang.

Blíženci – Sergio Agüero

22. 5. – 21. 6.

Symbolem blíženců jsou dvojčata, proto se lidé narození v tomto znamení vyznačují jistou dualitou a rozpolceností. Na jedné straně jsou to rychlí zvídaví fotbalisté s čichem na góly jako Sergio Agüero, Pierre-Emerick Aubameyang či Arturo Vidal a na druhé přemýšliví a vynalézaví srdcaři jako Steven Gerrard nebo Frank Lampard. Blíženci se bez problému adaptují v novém prostředí, kde se stávají středem pozornosti a povrchně baví kabinu, ale jinak to bývají lakomí sobci. To jim pomáhá v rozhodování se, kdy raději přihrát a kdy vystřelit. Téměř vždy totiž volí druhou možnost a stávají se nejlepšími střelci svých soutěží. Jejich nejsilnější stránkou je však komunikace.

Rak – Lionel Messi

22. 6. – 22. 7.

Jejich osudovými barvami jsou zelená a bílá. Nalajnované fotbalové hřiště je tedy vším, co k životu potřebují a s míčem u nohy si rozumí jako málokdo, což potvrzují další raci jako Gareth Bale, Zinedine Zidane či James Rodriguez. Jsou to extrémně citliví a emocionálně založení fotbalisté s vynikajícím logickým a analytickým uvažováním a skvělou koncovkou, ale také jsou často závislí na schopnostech svých spoluhráčů a také na jejich pouhé společnosti. Proto nesnášejí změny a v novém klubu si déle zvykají, což také může být důvodem, proč se Messimu už léta nikam nechce, proč Baleovi trvalo, než se v Realu rozkoukal, a proč se tam Zidanovi tolik daří.

O OSTATNÍCH ZNAMENÍCH SI PŘEČTETE V NOVÉM ČÍSLE MAGAZÍNU HATTRICK, KTERÉ JE NA TRHU OD PÁTKU 7. ČERVENCE 2017!

-red-

(zdroj fotky: facebook.com/manchesterunited, mcfc.co.uk)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace