eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbalista roku? Redakce fotbal.hattrick.cz většinou favorizuje bývalé sparťany

📁 Domácí fotbal, ePojisteni.cz liga, Homepage, Hráči, Reprezentace, Topstory 🕔19.3.2017

dockalboreksjirackem_trenink sparta.czBořek Dočkal působí v reprezentaci na pozici Tomáše Rosického.

ANKETA – Již brzy se fotbaloví fanoušci dozví jméno vítěze ankety Fotbalista roku 2016 pro nejlepšího českého fotbalistu za uplynulý rok. Do finálové desítky se dostali kromě hráčů působících v zahraničních ligách také tři zástupci české nejvyšší soutěže, a to Roman Hubník z Plzně, sparťan David Lafata a slávista Milan Škoda.

Vyhlášení výsledků se uskuteční na slavnostním galavečeru na Pražském hradě v pondělí večer. Prvenství obhajuje brankář Arsenalu Petr Čech, který v anketě v minulých letech triumfoval už osmkrát.

Portál fotbal.hattrick.cz se rozhodl ještě předtím uspořádat v redakci interní anketu a názory na vítěze se různí. Každý z oslovených redaktorů však upřednostňuje fotbalistu, který v současné době kope v cizině.

Tomáš Benda (redaktor HATTRICKU a fotbal.hattrick.cz):
BOŘEK DOČKAL (Che-nan Ťien-jie/Čína)

Ať už byla částka, za kterou odešel do Číny, jakkoliv přemrštěná, jeho odchod ukázal, jak moc je bez něj Sparta bezradná, a jak moc důležitým hráčem pro tým je. Z nominované desítky může jeho fotbalovosti konkurovat jen Darida, který ale v sezoně hodně času promarodil. Jeho herní projev navíc není tak osobitý jako Dočkalův.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Soutěž magazínu Hattrick

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace