eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbalista roku: Konečně důstojná akce bez estrády. Proč ale vyhrál Darida? A proč Vrba – a ne Šilhavý?

📁 Aktuálně, Blogy, Domácí fotbal, Fanoušci, Het liga, Homepage, Hráči, Pavel Procházka, Reprezentace, Topstory 🕔20.3.2018

Cenu pro nejlepšího fotbalistu získal Darida.

ÚTERNÍ RÁNA PAVLA PROCHÁZKY – Tak jsem se už na internetu a facebooku dočetl, že pondělní slavnostní vyhlášení tradiční ankety Fotbalista roku v pražském Divadle na Vinohradech přenášené kanálem ČT 1 byla letos nuda, že prý lidem chyběla zábava a podobně. Já půjdu – a rád – proti proudu. Mně se to totiž po letech líbilo. Žádná trapná „novácká“ estráda plná přihlouplých fórků a dvojsmyslných narážek čtvrté kategorie, žádné trapnosti, jak tomu leckdy v minulosti bývalo. Slavnostní akce v důstojném prostředí s kvalitní moderátorkou Lucií Výbornou. Tak to má přesně podle mého názoru být. A tak vypadají i gala večery FIFA, pokud se na ně z „kritiků“ někdo dívá.

Jen ty výsledky, které vzešly z hlasování Fotbalové akademie, jejímž členem mám čest být, mi nějak nesedí. Proč vyhráli Darida a Vrba? Ve výsledkově „plonkovém“ českém roce 2017 to ale bylo těžké, jako by se vyhlašovali Fotbalista a Trenér „půlroku“ a nikoli celého roku.

Proč tu stále někdo chce lacinou estrádní zábavu?

To, že se to někomu pondělní vyhlášení nelíbilo a že dokonce byli takoví, kteří v sále zívali, je jejich problém. Pokud se chtějí za každou cenu bavit, měli se předtím dívat na ČT 1, na seriál „Dabing“, ten je skvělý. Ovšem slavnostní vyhlášení ankety je úplně jiný žánr. A že se z toho v minulosti dělala mnohdy až buranská zábava typu „Sranda musí bejt, i kdyby tátu věšeli“, tak to je potíž minulých ročníku, ne toho posledního vyhlášení.

…čtěte celý článek na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: herthabsc.de)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace