eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Teplice – Slavia, Liberec – Plzeň, Sparta – Jablonec, africké finále: Senegal – Alžírsko, ME „19“, Bayern – Real Madrid!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔15.7.2019

Češi hrají ME do 19 let, česká liga pokračuje dalším kolem.

Televizní fotbalový program od pondělí 15. července do pondělí 22. července 2019

PONDĚLÍ 15. ČERVENCE 2019

16.45: Norsko – Irsko (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

17.40 (výkop 18.00): Fastav Zlín – Slavia Praha (utkání 1. kola české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

18.15: Studio fotbal – Dohráno (zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00): Česko – Francie (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv. ČT Sport záznam ve 2.20 hodin.

19.55 (výkop 20.15): 1. FC Schweinfurt 05 – TSV Aubstadt (utkání 1. kola německé Regionální ligy – Bavorsko) – německý Sport 1.de.

20.15: TIKI-TAKA 1 (talk show po 1. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

21.00: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

ÚTERÝ 16. ČERVENCE 2019

13.00: TIKI-TAKA 1 (talk show po 1. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Fotbal. O2 TV Sport v 19.00 hodin.

14.00: Kuang-čou R&F – Tchien-ťin Teda (utkání 18. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

16.05: Studio fotbal – Dohráno plus (rozšířené zpravodajství z 1. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport.

17.00: Norsko – Nizozemsko (utkání základní skupiny A ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Glasgow) – UEFA.tv.

17.00: Španělsko – Belgie (utkání základní skupiny B ME hráček do 19 let ve Skotsku, ve Stirlingu) – UEFA.tv.

20.30: Anglie – Německo (utkání základní skupiny B ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Perthu) – UEFA.tv, německý Sport 1.de.

20.30: Skotsko – Francie (utkání základní skupiny A ME hráček do 19 let ve Skotsku, v Paisley) – UEFA.tv.

20.45: CZ Bělehrad – FK Suduva Mariampole (odvetné utkání 1. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

STŘEDA 17. ČERVENCE 2019

11.55 (výkop 12.00): FC Newcastle United – FC Wolverhampton Wanderers (utkání turnaje Premier League Asia Trophy v Nanjingu) – Digi Sport 4.

13.35: Peking Čung-che Kuo-an – Peking Žen-che (utkání 18. kola čínské Superligy) – Arena Sport 1.

14.25 (výkop 14.30): Manchester City – FC West Ham United (utkání turnaje Premier League Asia Trophy v Nanjingu) – Digi Sport 4.

16.45: Portugalsko – Španělsko (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – UEFA.tv.

18.50 (výkop 19.00): Arménie – Itálie (utkání základní skupiny A ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv.

19.30: Ludogorec Razgrad – Ferencváros Budapešť (odvetné utkání 1. předkola Ligy mistrů) – Arena Sport 1.

19.55 (výkop 20.00): PSV Eindhoven – VfL Wolfsburg (mezinárodní přátelské utkání) – německý Sport 1.de.

20.10 (výkop 20.15): Sutjeska Nikšič – Slovan Bratislava (odvetné utkání 1. předkola Ligy mistrů) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

21.00: Tunisko – Nigérie (utkání o 3. místo na mistrovství Afriky 2019/Africa Cup of Nations v Egyptě, v Káhiře) – Sport 1.

ČTVRTEK 18. ČERVENCE 2019

17.30 (výkop 16.45): Česko – Norsko (utkání základní skupiny B ME 2019 hráčů do 19 let v Arménii, v Jerevanu) – ČT Sport, UEFA.tv. ČT Sport záznam ve 23.35 hodin a v pátek v 9.15 hodin.

18.00: RoPS Rovaniemi – FC Aberdeen (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – Arena Sport 1.

18.25 (výkop 18.30): Levski Sofia – MFK Ružomberok (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

19.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 2. kola české Fortuna:ligy) – ČT Sport. Repríza v 0.15 hodin.

20.00 (záznam, výkop 5.00): FC Arsenal – Bayern Mnichov (utkání International Champions Cupu v Carsonu, v USA) – německý Sport 1.de.

20.40 (výkop 20.45): Spartak Trnava – Radnik Bijeljina (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

22.45 (záznam, výkop 19.00): Cracovia Krakov – FC DAC 1904 Dunajská Streda (odvetné utkání 1. předkola Evropské ligy) – slovenská RTVS 2 (Dvojka).

2.05 (výkop 2.00): FC Cincinnati – D. C. United (utkání americké MLS) – NOVA Sport 1.

…čtěte celý TV program na eFotbal.cz!

(zdroj fotky: profimedia.cz)

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace