eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Evropský Superpohár, Bohemians – Sparta, start Premier League!

📁 Aktuálně, Homepage, Televizní program, Topstory 🕔8.8.2016

fotbalzivevtelevizi_ilustracni_uefa_comBarcelona narazí na Sevillu, Arsenal čeká Liverpool!

TV PROGRAM OD 8. SRPNA DO 15. SRPNA 2016

PONDĚLÍ 8. SRPNA 2016

10.00 (záznam, výkop ve 3.30): Los Angeles Galaxy – New York Red Bulls utkání 22. kola americké MLS) – Eurosport 1.

17.30 (výkop 18.00): Slavia Praha – Fastav Zlín (utkání 2. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz). Záznam na O2 TV Fotbal ve 21.00 hodin.

20.00 (výkop 20.15): VfB Stuttgart – FC Sankt Pauli (utkání 1. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2. Německý Sport 1.de od 20.15 hodin.

20.00: Magazín 1. fotbalové ligy (souhrn utkání 2. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Fotbal, na O2 TV Sport od 20.30 hodin.

ÚTERÝ 9. SRPNA 2016

13.00: Magazín 1. fotbalové ligy (souhrn utkání 2. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Fotbal.

18.30: Borussia Dortmund – Athletic Bilbao (mezinárodní přátelské utkání) – Sport 1 – Eurosport 2, Sport 1 (od 18.45).

20.40 (výkop 20.45): Real Madrid – FC Sevilla (utkání evropského Superpoháru v Trondheimu) – ČT 2, O2 TV Sport a O2 TV Fotbal (oba od 20.35), Digi Sport 4 (od 20.40), rakouská ORF 1 (od 20.35).

21.00: Německo – Kanada (utkání základní skupiny olympijského turnaje žen v Brazílii) – německá ZDF.

STŘEDA 10. SRPNA 2016

18.55 (výkop 19.00): Argentina – Honduras (utkání základní skupiny olympijského turnaje mužů v Brazílii) – NOVA Sport 2.

20.25 (výkop 20.30: Inter Milán – Borussia Mönchengladbach (mezinárodní přátelské utkání) – O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

21.00: Německo – Fidži (utkání základní skupiny olympijského turnaje mužů v Brazílii) – německá Das Erste (ARD).

23.55 (výkop 24.00): Kolumbie – Nigérie (utkání základní skupiny olympijského turnaje mužů Brazílii) – NOVA Sport 2. Záznam ve čtvrtek v 9.00 hodin.

2.55 (výkop 3.00): Dánsko – Brazílie (utkání základní skupiny olympijského turnaje mužů v Brazílii) – NOVA Sport 2. Záznam na ČT 2 ve čtvrtek v 5.50 hodin, na NOVA Sport 2 v 10.40 hodin.

ČTVRTEK 11. SRPNA 2016

Žádný přímý přenos.

PÁTEK 12. SRPNA 2016

17.50 (výkop 18.00): 1. FK Příbram – Viktoria Plzeň (utkání 3. kola první české ligy) – ČT 2, www.isport.cz (www.blesk.cz). Digi Sport 4 (od 17.55).

18.00: USA – Švédsko (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje žen v Brazílii) – německá Das Erste (ARD).

18.30: Zenit Petrohrad – FK Rostov nad Donu (utkání 3. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1.

20.00: SC Bastia – FC Paris Saint-Germain (utkání 1. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.30 hodin: STVV St. Truiden – RSC Anderlecht (utkání 3. kola belgické Jupiler Pro League ) – Arena Sport 1. Záznam v sobotu v 9.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): Brighton/Hove Albion – Nottingham Forest (utkání 2. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 1.

21.00 Čína – Německo (Čtvrtfinálové utkání skupiny olympijského turnaje žen v Brazílii) – německá Das Erste (ARD).

24.00: Kanada – Francie (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje žen v Brazílii) – německá Das Erste (ARD).

3.00: Brazílie – Austrálie (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje žen v Brazílii) – německá Das Erste (ARD).

SOBOTA 13. SRPNA 2016

13.10 (výkop 13.15): FC Dundee – Glasgow Rangers (utkání 2. kola skotské Premiership) – Digi Sport 2. Záznam ve 20.55 hodin.

13.25 (výkop 13.30): FC Hull – Leicester City (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

14.30: FK Ural – CSKA Moskva (utkání 3. kola ruské Premier Ligy) – Arena Sport 1. Záznam v neděli v 9.00 hodin.

14.30: Bayer 04 Leverkusen – Real Sociedad San Sebastian (mezinárodní přátelské utkání) – Sport 1.

15.55 (výkop 16.00): FC Everton – Tottenham Hotspur utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00: Girondins Bordeaux – AS Saint-Étienne (utkání 1. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

17.00: FK Jablonec – 1. FC Slovácko (utkání 3. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Fastav Zlín – Slovan Liberec (utkání 3. kola české fotbalové ligy v Mladé Boleslavi) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00 (výkop 17.15): Zbrojovka Brno – FK Teplice (utkání 3. kola české fotbalové ligy) – ČT 2, www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Hertha BSC Berlín – SSC Neapol (mezinárodní přátelské utkání) – Sport 2.

18.00: Portugalsko – Německo (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje mužů v Brazílii) – německá ZDF.

18.25 (výkop 18.30): Manchester City – AFC Sunderland (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

18.55 (výkop 19.00): Norwich City – Sheffield Wednesday (utkání 2. kola druhé anglické ligy/Sky Bet Championship) – Digi Sport 2.

19.30 (výkop 20.00): Bohemians Praha 1905 – Sparta Praha (utkání 3. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Sport a O2 TV Fotbal, www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.00: Inter Milán – Celtic Glasow (utkání International Champions Cup) – Digi Sport 3.

20.30 (záznam, výkop v 16.00): FC Middlesbrough – FC Stoke City (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1, Digi Sport 2 ve 22.45 hodin.

20.55 (výkop 21.00): Nigérie – Dánsko (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje mužů v Brazílii) – NOVA Sport 2, německá ZDF.

22.30 (záznam, výkop 16.00): Crystal Palace – West Bromwich Albion (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

23.55 (výkop 24.00): Jižní Korea – Honduras (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje mužů v Brazílii) – NOVA Sport 2, německá ZDF. ČT 2 od 1.45 hodin.

2.55 (výkop 3.00): Brazílie – Kolumbie (čtvrtfinálové utkání olympijského turnaje mužů v Brazílii) – NOVA Sport 2, německá ZDF. ČT 2 od 5.50 hodin.

NEDĚLE 14. SRPNA 2016

14.25 (výkop 14.30): AFC Bournemouth – Manchester United (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam na Digio Sport 2 ved 22.35 hodin.

14.30: Zulte Waregem – Standard Lutych (utkání 3. kola belgické Jupiler Pro League) – Arena Sport 1, záznam ve 22.00 hodin.

16.20 (výkop 16.30): Sturm Štýrský Hradec – Austria Vídeň (utkání 4. kola rakouské Tipico bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.30: AC Milán – SC Freiburg (mezinárodní přátelské utkání) – Sport 2.

16.55 (výkop 17.00): FC Arsenal – FC Liverpool (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

17.00: Dukla Praha – FC Hradec Králové (utkání 3. kola české fotbalové ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Club Bruggy – Sporting Lokeren (utkání 3. kola belgické Jupiler Pro League) – Arena Sport 1.

18.30: Juventus Turín – 1. FC Kolín nad Rýnem (mezinárodní přátelské utkání) – Eurosport 2.

19.00 (výkop 19.30): Vysočina Jihlava – Slavia Praha (utkání 3. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Sport a O2 TV Fotbal, www.isport.cz (www.blesk.cz).

20.30: Borussia Dortmund – Baeyrn Mnichov (utkání německého Superpoháru) – Eurosport 2.

20.45: Olympique Marseille – SC Freiburg (mezinárodní přátelské utkání) – Sport 1.

21.30: Chicago Fire – Orlando City (utkání 23. kola americké MLS) – Eurosport 1.

22.50: Studio fotbal – Dohráno (souhrn utkání 3. kola české fotbalové ligy) – ČT 2.

1.00: Seattle Sounders – Real Salt Lake (utkání 23. kola americké MLS) – Eurosport 1.

PONDĚLÍ 15. SRPNA 2016

20.00 (výkop 20.15): Union Berlín – Dynamo Drážďany (utkání 2. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2. Německý Sport 1.de od 20.15 hodin.

20.00: Magazín 1. fotbalové ligy (souhrn utkání 3. kola české fotbalové ligy) – O2 TV Fotbal, na O2 TV Sport od 20.30 hodin.

20.55 (výkop 21.00): FC Chelsea – FC West Ham United (utkání 1. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace