eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Zlín – Sparta, Arsenal s Leicesterem, Citizens proti Tottenhamu!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔8.2.2016

kamera

TV PROGRAM OD 8. ÚNORA DO 15. ÚNORA 2016

PONDĚLÍ 8. ÚNORA 2016

18.30: Srbsko – Ukrajina (první čtvrtfinálové utkání ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 1. Záznam ve 23.30 hodin.

20.00 (výkop 20.15): Arminia Bielefeld – Fortuna Düsseldorf (utkání 20. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: Espanyol Barcelona – Real Sociedad San Sebastian (utkání 23. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.55 (výkop 21.00): FC Southampton – FC West Ham United (utkání 25. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.

21.00: Portugalsko – Španělsko (druhé čtvrtfinálové utkání čtvrtfinále ME ve futsale v Srbsku)  – Eurosport 1. Záznam na Eurosport 2 v 1.30 hodin.

ÚTERÝ 9. ÚNORA 2016

18.30: Rusko – Ázerbájdžán (třetí čtvrtfinálové utkání ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 2. Záznam na Eurosport 1 v 0.15 hodin.

19.00: Bayer Leverkusen – Werder Brémy (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

20.15: Gól roku 2015 (anketa) – ČT Sport.

20.30: VfB Stuttgart – Borussia Dortmund (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): FC West Ham United – FC Liverpool (opakované utkání 4. kola Anglického poháru/FA Cup) – NOVA Sport 2.

21.00: Kazachstán – Itálie (čtvrté čtvrtfinálové utkání ME ve futsale v Srbsku) – Eurosport 1. Záznam na Eurosport 2 ve 2.30 hodin.

21.30: Československo – Brazílie (záznam finále MS 1962 v Chile) – ČT Sport.

STŘEDA 10. ÚNORA 2016

19.00: 1. FC Heidenheim – Hertha Berlín (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 2.

20.30: VfL Bochum – Bayern Mnichov (čtvrtfinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal) – Sport 1.

ČTVRTEK 11. ÚNORA 2016

14.00: Gól roku 2015 (anketa) – ČT Sport.

18.30:  První semifinálové utkání ME ve futsale v Srbsku – Eurosport 2. Záznam ve 23.00 a 3.00 hodin, na Eurosport 1 ve 22.30 hodin.

20.45: Lazio Řím – Hellas Verona (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.00: Druhé semifinálové utkání ME ve futsale v Srbsku – Eurosport 1. Záznam na Eurosport 1 v 1.30 hodin, na Eurosport 2 ve 24.00 a v 4.00 hodin.

23.00: Fotbal extra (pozvánka na 17. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

PÁTEK 12. ÚNORA 2016

17.45 (výkop 18.00): Ruch Chorzow – Zaglebie Lubin (utkání 22. kola polské Extraklasy) – Eurosport 2.

18.00: Dukla Praha – Slovan Liberec (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

  1. 30: 1. FSV Mohuč 05 – FC Schalke 04 (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: Sporting Gijón – Rayo Vallecano (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30: Stade Rennes – SCO Angers (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Dundee United – FC St. Johnstone (utkání 26. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

20.45: FC Carpi 1909 – AS Řím (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 2.

SOBOTA 13. ÚNORA 2016

13.30 (výkop 14.00): Fastav Zlín – Sparta Praha (utkání 17. kola Synot ligy) – O2 Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).

13.40(výkop 13.45): AFC Sunderland – Manchester United (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 1. Záznam ve 20.30 hodin.

15.15 (výkop 15.30): Borussia Dortmund – Hannover 96 (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00):  Norwich City – FC West Ham United (utkání 26. kola anglické Premier League) – O 2 Sport (od 16.00), Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 1 ve 22.25 hodin.

15.55 (výkop 16.00): Real Madrid – Athletic Bilbao (utkání 24. kola španělské La Ligy) – slovenská TV Dajto, TV Tipsport.

16.00: FK Teplice – 1. FK Příbram (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

16.00: Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905 (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

16.00: FK Jablonec – Vysočina Jihlava (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.55 (výkop 18.20): Slavia Praha – Zbrojovka Brno (utkání 17. kola Synot ligy a sestřih ostatních sobotních utkání) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.15:  FC Villarreal – FC Málaga (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.25 (výkop 18.30): FC Chelsea – Newcastle United (utkání 26. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1 (od 18.10).

18.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30:  FC Valencie – Espanyol Barcelona (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30 (záznam, výkop 18.30): Utkání o 3. místo ME ve futsale v Srbsku – Eurosport 2.

20.45: Juventus Turín – SSC Neapol (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 2.

21.00: Finále ME ve futsale v Srbsku – Eurosport 2. Záznam v 0.30 hodin.

22.05: Deportivo La Coruňa – Betis Sevilla (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

NEDĚLE 14. ÚNORA 2016

12.00: Real Sociedad San Sebastian – FC Granada (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

12.30: AC Milán – FC Janov (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam na Sport 2 ve 23.00 hodin.

12.30:  FC Groningen – Ajax Amsterdam (utkání 23. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 2. Záznam v 19.00 hodin.

12.55 (výkop 13.00): FC Arsenal – Leicester City (utkání 26. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na O2 Sport ve 22.00 hodin, na Digi Sport 1 ve 22.05 hodin.

14.00: FK Mladá Boleslav – Baník Ostrava (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.00 (výkop 15.05): Aston Villa – FC Liverpool (utkání 26. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1.  

15.00: Sampdoria Janov – Atalanta Bergamo (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1. Záznam na Sport 2 v 1.00 hodin.

15.15 (výkop 15.30): Hamburger SV – Borussia Mönchengladbach (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.50 (výkop 16.00): 1. FC Slovácko – Viktoria Plzeň (utkání 17. kola Synot ligy) – ČT Sport, www.isport.cz (www.blesk.cz).

16.00: FC Sevilla – UD Las Palmas (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

16.25 (výkop 16.30): Austria Vídeň – Rapid Vídeň (utkání 23. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

17.00:  AS Saint Étienne – AS Monako (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

17.00: Vybrané utkání 22. kola portugalské Primeira Liga – Arena Sport 1 (dříve Slovak Sport TV 1).

17.10 (výkop 17.15):  Manchester City – Tottenham Hotspur (utkání 26. kola anglické Premier League) – O2 Sport, Digi Sport 1. Záznam na Digi Sport 1 ve 23.00 hodin.

17.30: FC Augsburg – Bayern Mnichov (utkání 21. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

 – Eurosport 2.

18.15:  SD Eibar – UD Levante (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

18.15: FC Getafe – Atlético Madrid (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.30:  FC Barcelona – Celta Vigo (utkání 24. kola španělské La Ligy) – TV Tipsport.

20.45:  ACF Fiorentina – Inter Milán (utkání 25. kola italské Serie A) – Sport 1.

21.00:  OGC Nice – Olympique Marseille (utkání 25. kola francouzské Ligue 1) – Sport 2.

21.15: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 17. kola Synot ligy) – ČT Sport. Záznam ve 4.20 hodin.

PONDĚLÍ 15. ÚNORA 2016

11.20: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 17. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.00: Pogoň Štětí – Korona Kielce (utkání 22. kola polské Ekstraklasy) – Eurosport 2.

20.00 (výkop 20.15): 1. FC Norimberk – VfL Bochum (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Inverness CT – FC Aberdeen (utkání 26. kola skotské Premiership) – Digi Sport 1.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace