eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta v Jablonci, Chelsea s PSG, Hooligans i „Proč?“

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔9.3.2015

kameraChelsea čeká ve středu domácí odveta s PSG

PONDĚLÍ 9. BŘEZNA

14.35: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.

14.45 (výkop 15.10): Japonsko – Francie (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport 2.

18.15 (výkop 18.30): Švédsko – Čína (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport 2. Záznam na Eurosportu 2 od 23.00 hodin.

18.30: Brazílie – Německo (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.  Záznam na Eursportu ve 23.45 hodin.

19.00: Lazio Řím – AC Fiorentina (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.15: SC Karlsruhe – RB Lipsko (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – FC Arsenal (utkání čtvrtfinále Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

20.55 (výkop 21.00): Juventus Turín – Sassuolo (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

ÚTERÝ 10. BŘEZNA

16.00: FC Chelsea – Atlético Madrid (čtvrtfinálové utkání  juniorské Ligy mistrů – Eurosport.

17.20 (výkop 17.30): Slovan Bratislava – Spartak Trnava (dohrávané utkání slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport.

20.15 (výkop 20.45): Real Madrid – Schalke 04 (odvetné osmifinálové utkání  Ligy mistrů) – Prima Cool.

20.40 (výkop 20.45): FC Porto – FC Basilej (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – Prima PLAY Medium.

STŘEDA 11. BŘEZNA  

13.00 (výkop 13.10): Utkání o 3. místo na ženském turnaji Algarve Cup v Portugalsku – Eurosport.

16.45 (výkop 17.00): ): Finálové utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku – Eurosport 2.

20.15 (výkop 20.45): Bayern Mnichov – Šachtar Doněck (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – Prima Cool. Na německé ZDF od 20.25 hodin.

20.20 (výkop 20.45): FC Chelsea – Paris Saint Germain (odvetné osmifinálové utkání Ligy mistrů) – ČT Sport. Na slovenské Jednotce (STV 1) a polské TVP 1 od 20.20 hodin.

22.00: Kmeny: Hooligans (dokumentární cyklus) – ČT 2.

22.25: Proč? Český film režiséra Karla Smyczka (1987) o fotbalovém chuligánství v souvislosti s ligovým utkáním Dukla Banská Bystrica – Sparta Praha (1985) – ČT 2.

ČTVRTEK 12. BŘEZNA

19.05: VfL Wolfsburg – Inter Milán (úvodní utkání osmifinále Evropské ligy) – NOVA Sport.

20.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): AC Fiorentina – AS Řím (úvodní utkání osmifinále Evropské ligy a souhrn dalších zápasů EL) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): Vybrané úvodní utkání osmifinále Evropské ligy – slovenská Dvojka (STV 2).

20.55 (výkop 21.05): Vybrané úvodní utkání osmifinále Evropské ligy – rakouská ORF 1.

21.00 (výkop 21.05): FC Everton – Dynamo Kyjev (úvodní utkání osmifinále Evropské ligy) – NOVA Sport.

23.30: Sestřih úvodních zápasů osmifinále Evropské ligy – NOVA Sport.

PÁTEK 13. BŘEZNA

11.00: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 20. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00):  AS Trenčín – ViOn Zlaté Moravce (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport 2.

20.15:  Slavia Praha – FK Mladá Boleslav (utkání 20. kola Synot ligy) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2.

20.15 (výkop 20.30):  Bayer Leverkusen – VfB Stuttgart (utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.45: FC Valencie – Deportivo La Coruňa (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Sport 1. Na Sport 2 od 23.30 hodin.

SOBOTA 14. BŘEZNA

11.30 (záznam, výkop v sobotu ve 20.30): AS Monaco – Bastia (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

13.40 (výkop 13.45): Crystal Palace – Queens Park Rangers (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

14.00: FK Teplice – Zbrojovka Brno (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

15.15 (výkop 15.30): Werder Brémy –  Bayern Mnichov (utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): FC Arsenal – West Ham United (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.00: Espanyol Barcelona – Atlético Madrid (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Sport 2. Záznam na Sport 2 od 1.00 hodin.

17.00: 1. FK Příbram – 1. FC Slovácko (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Dynamo České Budějovice – Vysočina Jihlava (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.ct (www.blesk.cz).

17.00: Baník Ostrava – Slovan Liberec (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Eibar – FC Barcelona (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): FC Burnley – Manchester City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

18.30: Borussia Dortmund – 1. FC Kolín nad Rýnem(utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.00 (výkop 20.15): Baumit Jablonec – Sparta Praha (utkání 20. kola Synot ligy plus sestřih z odpoledních utkání) – ČT Sport.

20.40 (výkop 20.45): Caglairi – Empoli (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.40 (záznam, výkop 16.00): West Bromwich Albion – Stoke City (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

NEDĚLE 15. BŘEZNA

11.30. Spartak Moskva – Dynamo Moskva (utkání 19. kola ruské Premier ligy) – Slovak Sport TV 1.

12.00: FC Sevilla – Elche (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

12.30: Atalanta Bergamo – Udinese (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport.

14.15: Dukla Praha – Viktoria Plzeň (utkání 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.

14.25 (výkop 14.30): FC Chelsea – AFC Southampton (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

14.30:  Heerenveen – Ajax Amsterdam (utkání 27. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

14.55 (výkop 15.00):FC Janov – Chievo  (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.15 (výkop 15.30): VfL Wolfsburg – SC Freiburg (utkání 26. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.00: FC Hradec Králové – Bohemians Praha 1905 (utkání 20. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

16.55 (výkop 17.00): Manchester United – Tottenham Hotspur (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.55 (výkop 17.00): FC Everton – Newcastle United (utkání 29. kola angcliké Premier League) – Digi Sport 2.

17.00 (záznam, výkop 12.00): Las Palmas – Betis Sevilla (utkání 29. kola druhé španělské ligy – Sport 1.

17.30:  Borussia Mönchengladbach – Hannover 96 (utkání 25. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.50 (výkop 19.00): Slovan Bratislava – DAC Dunajská Streda (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport 2.

19.00: Alméria – FC Villarreal (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

21.00: Olympique Marseille – Olympique Lyon (utkání 29. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

21.00: Real Madrid – Levante (utkání 27. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

21.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.

22.55 (záznam, výkop 18.00): Hellas Verona – SSC Neapol (utkání 27. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

PONDĚLÍ 16. BŘEZNA

16.45: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 20. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.15: RB Lipsko – Fotuna Düsseldorf (utkání 25. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): Swansea – FC Liverpool (utkání 29. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace