eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta – Slavia, PSG – Chelsea, Schalke – Real, EL!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔16.2.2015

kameraSynot liga, Liga mistrů i Evropská liga startuje…

PONDĚLÍ 16. ÚNORA

20.15: FC Sankt Pauli – Greuter Fürth (utkání 21. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Preston North End– Manchester United (osmifinálové utkání Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

ÚTERÝ 17. ÚNORA

17.45 (výkop 18.00): Real Madrid – FC Porto (první utkání osmifinále juniorské Ligy mistrů) – Eurosport.

20.15 (výkop 20.45): Paris Saint Germain – FC Chelsea (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – Prima Cool.

20.25: Gól roku 2014 (anketa České televize) – ČT Sport.

20.40 (výkop 20.45): Šachtar Doněck – Bayern Mnichov (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – Prima PLAY Premium. 

STŘEDA 18. ÚNORA

18.00: Sparta Praha – Slavia Praha (utkání 19. kola Chance futsal ligy) – ČT Sport.

20.15 (výkop 20.45): FC Basilej – FC Porto (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – Prima Cool.

20.20 (výkop 20.45): Schalke 04 – Real Madrid (první utkání osmifinále Ligy mistrů) – ČT Sport. Na slovenské Jednotce (STV 1) a polské TVP 1 od 20.20 hodin, na německé ZDF od 20.25 hodin. 

ČTVRTEK 19. ÚNORA

18.55 (výkop 19.00): AS Řím – Feyenoord Rotterdam (první utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport.

20.15 (výkop 21.05): FC Villarreal – FC Red Bull Salcburk (první utkání osmifinále play off/32 Evropské ligy) – rakouská ORF 1.

20.20: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 17. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

20.45 (výkop 21.05): FC Liverpool – Besiktas Istanbul (první utkání play off/32 Evropské ligy a sestřih z ostatních utkání)  – ČT Sport. Na slovenské Dvojce (STV 2) od 20.45 hodin.

21.00 (výkop 21.05): Celtic Glasgow – Inter Milán (první utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport.

23.30: Sestřih z utkání prvních utkání play off/32 Evropské ligy) – NOVA Sport. Na rakouské ORF 1 od 23.05 hodin.

PÁTEK 20. ÚNORA

20.15: 1. FC Slovácko – Baumit Jablonec (utkání 17. kola Synot ligy) – Slovak Sport TV 2.

20.15 (výkop 20.30):  VfB Stuttgart – Borussia Dortmund (utkání 22. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.30: OGC Nice – AS Monako (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): Juventus Turín – Atalanta Bergamo (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

SOBOTA 21. ÚNORA

13.15: FC Middlesbrough – Leeds United (utkání 32. kola druhé anglické ligy) – Slovak Sport TV 1.

15.15 (výkop 15.30): SC Paderborn – Bayern Mnichov (utkání 22. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Swansea – Manchester United (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.00: FC Barcelona – FC Málaga (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

16.00: Brentford – AFC Bournemouth (utkání 32. kola druhé anglické ligy) – Slovak Sport TV 2.

17.00: FK Teplice  – Baník Ostrava (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Slovan Liberec – Slavia Praha (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Zbrojovka Brno – Dukla Praha (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: FK Mladá Boleslav – FC Hradec Králové (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Bohemians Praha 1905 – Vysočina Jihlava (utkání 17. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

18.00: Córdoba –  FC Valencie (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

18.20 (výkop 18.30): Manchester City – Newcastle United l (utkání 26. kola anglick Premier League)– Digi Sport.

18.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Hannover 96 (utkání 22. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

19.45 (výkop 20.15): Viktoria Plzeň – Dynamo České Budějovice (utkání 17. kola Synot ligy plus sestřih z odpoledních utkání) – ČT Sport.

20.00: Atlético Madrid – Alméria (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Chelsea – FC Burnley (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport od 22.35 hodin.

20.35 (výkop 20.45): Sampdoria Janov – FC Janov (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.25 (záznam, výkop 16.00): Crystal Palace – FC Arsenal (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. 

NEDĚLE 22. ÚNORA

12.00: Real Sociedad San Sebastian – FC Sevilla (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

12.55 (výkop 13.00): Tottenham Hotspur – West Ham United (utkání 26. kola angclké Premier League) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.45 hodin.

14.30: Willem II Tilburg – Ajax Amsterdam (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): AC Milán – Cesena (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

15.00 (výkop 15.05): FC Everton – Leicester City (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

15.30: HSV Hamburk – Borussia Mönchengladbach (utkání 22. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

17.10 (výkop 17.15):  AFC Southampton – FC Liverpool (utkání 26. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

17.30: VfL Wolfsburg – Hertha Berlín (utkání 22. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.50 (záznam, výkop 15.00): Lazio Řím –  Palermo (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport 2. Na Digi Sport od 22.40 hodin.

19.00: FC Villarreal – Eibar (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AC Fiorentina – FC Turín (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.50 (výkop 21.00): AS Saint Étienne – Olympique Marseille (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

21.00: Elche  – Real Madrid (utkání 24. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

21.40: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 17. kola Synot ligy) – ČT Sport.

23.00 (záznam, výkop 17.00): Llagostera – FC Barcelona B (utkání 26. kola druhé španělské ligy) – Sport 1.

PONDĚLÍ 23. ÚNORA

15.00: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 17. kola Synot ligy) – ČT Sport.

17.35 (výkop 18.00): Sparta Praha – 1. FK Příbram (utkání 17. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.55 (výkop 19.00): SSC Neapol – Sassuolo (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.15: Eintracht Braunschweig – RB Lipsko (utkání 22. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.55 (výkop 21.00): US Cagliari – Inter Milán (utkání 24. kola italské Serie A) – Digi Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace