eFotbal premiership milujufotbal fotbal.hattrick.cz golfdigest probasket sportwin dokonalazena

Fotbal ŽIVĚ v televizi: Sparta s Duklou, Slavia v Plzni, United s Arsenalem!

📁 Homepage, Televizní program, Topstory 🕔2.3.2015

kameraSlavia hraje v Plzni, Spartu čeká derby.

PONDĚLÍ 2. BŘEZNA

15.25: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 18. kola Synot ligy) – ČT Sport.

20.15: FC Ingolstadt – Mnichov 1860 (utkání 23. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): AS Řím – Juventus Turín (utkání 25. kola italské Serie A) – Digi Sport.

ÚTERÝ 3. BŘEZNA

20.15 (výkop 20.30): Vybrané utkání čtvrtfinále Německého poháru/DFB Pokalu – ARD (Das Erste).

20.30: Dynamo Drážďany – Borussia Dortmund (utkání čtvrtfinále Německého poháru/DFB Pokalu) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): AFC Southampton – Crystal Palace (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

20.40 (výkop 20.45): Aston Villa – West Bromwich Albion (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

STŘEDA 4. BŘEZNA

15.00:  Japonsko – Dánsko (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.

16.45 (záznam, výkop v úterý ve 20.45): Hull City – FC Sunderland (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2. Na Digi Sport ve 22.40 hodin.

17.00: Německo – Švédsko (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.

18.55 (výkop 19.00): Admira Wacker Mödling – FC Red Bull Salcburk (utkání 23. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

19.00: Portugalsko – Francie (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.

20.15 (výkop 20.30): Vybrané utkání čtvrtfinále Německého poháru/DFB Pokalu  – ARD (Das Erste).

20.30: Bayern Mnichov – Eintracht Braunschweig (utkání čtvrtfinále Německého poháru/DFB Pokalu) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): West Ham United – FC Chelsea (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

20.40 (výkop 20.45): Newcastle United – Manchester United (utkání 28. kola anglické Premier League) – Digi Sport 2.

ČTVRTEK 5. BŘEZNA

14.55 (záznam, výkop ve středu 20.00): FC Villarreal – FC Barcelona (odvetné utkání semifinále Španělského královského poháru/Copa del Rey) – Digi Sport.  Na Slovak Sport TV 2 od 20.15 hodin.

20.40 (záznam, výkop ve středu od 22.00): Espanyol Barcelona – Athletic Bilbao (odvetné utkání semifinále Španělského královského poháru/Copa del Rey) – Digi Sport.

21.30: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

PÁTEK 6. BŘEZNA

9.05: Studio fotbal – Extra (pozvánka na 19. kolo Synot ligy) – ČT Sport.

14.00: Německo – Čína (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.

16.00: Francie – Dánsko (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.

18.00: Zbrojovka Brno – Baník Ostrava (utkání 19. kola Synot ligy) – Slovak Sport TV 1 a Slovak Sport TV 2.

18.50 (výkop 19.00): FC Senica – MŠK Košice (utkání 21. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport 2.

20.15 (výkop 20.30):  VfB Stuttgart – Hertha Berlín (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.25 (výkop 20.30): FC Toulouse – Olympique Marseille (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

SOBOTA 7. BŘEZNA

13.40 (výkop 13.45): Bradford City – FC Reading (utkání čtvrtfinále Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

14.00. Těrek Groznyj – CSKA Moskva (utkání 18. kola ruské Premier Ligy) – Slovak Sport TV 1.

15.30: Hannover 96 – Bayern Mnichov (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

15.55 (výkop 16.00): Queens Park Rangers – Tottenham Hotspur  (dohrávané utkání 27. kola anglické Premier League) – Digi Sport.

16.55 (výkop 17.00): Paris Saint Germain – RC Lens (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport 2.

17.00: Vysočina Jihlava – Baumit Jablonec (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: FK Mladá Boleslav – Dynamo České Budějovice (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.ct (www.blesk.cz).

17.00: Bohemians Praha 1905 – 1. FK Příbram (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: 1. FC Slovácko – FC Hradec Králové (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.00: Slovan Liberec – FK Teplice (utkání 19. kola Synot ligy) – www.isport.cz (www.blesk.cz).

17.55 (výkop 18.00): Sampdoria Janov – US Cagliari (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

18.00: Athletic Bilbao – Real Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Sport 2. Na Sport 1 od 24.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Aston Villa – West Bromwich Albion (utkání čtvrtfinále Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

18.30: Mohuč 05 – Borussia Mönchengladbach (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.00 (výkop 20.15): Viktoria Plzeň – Slavia Praha (utkání 19. kola Synot ligy plus sestřih z odpoledních utkání) – ČT Sport.

20.00: Tenerife – Leganés (utkání 28. kola druhé španělské ligy) – Sport 2.

20.40 (výkop 20.45): AC Milán – Hellas Verona (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

22.00: Granada – FC Málaga (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Sport 2.

NEDĚLE 8. BŘEZNA

12.00: FC Barcelona – Rayo Vallecano (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Sport 1. Záznam na Sport 1 ve 23.00 hodin.

12.30: Cesena – Palermo (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport. Na Digi Sport 2 od 22.35 hodin.

14.30:  Ajax Amsterdam – Excelsior Rotterdam (utkání 26. kola nizozemské Eredivisie) – Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Chievo – AS Řím (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

15.30: 1. FC Kolín nad Rýnem – Eintracht Frankfurt nad Mohanem (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

16.25 (výkop 16.30): Austria Vídeň – Rapid Vídeň (utkání 24. kola rakouské bundesligy) – rakouská ORF 1.

16.55 (výkop 17.00): FC Liverpool – Blackburn Rovers (utkání čtvrtfinále Anglického poháru/FA Cupu v londýnském Wembley) – Slovak Sport TV 1.

17.30: SC Paderborn – Bayer Leverkusen (utkání 24. kola německé bundesligy) – Eurosport 2.

18.35 (výkop 18.45): Sparta Praha – Dukla Praha (utkání 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.

18.50 (výkop 19.00): MŠK Žilina – AS Trenčín (utkání 21. kola slovenské Fortuna ligy) – Digi Sport.

19.00: FC Villarreal – Celta Vigo (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): SSC Neapol – Inter Milán (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Montpellier – Olympique Lyon (utkání 28. kola francouzské Ligue 1) – Digi Sport.

21.00: Atlético Madrid – FC Valencie (utkání 26. kola španělské La Ligy) – Sport 1.

22.30: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.

22.50 (záznam, výkop 15.00): Empoli – FC Janov (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

PONDĚLÍ 9. BŘEZNA

14.35: Studio fotbal – Dohráno (shrnutí 19. kola Synot ligy) – ČT Sport.

14.45 (výkop 15.10): Japonsko – Francie (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport 2.

18.15 (výkop 18.30): Švédsko – Čína (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport 2. Záznam na Eurosportu 2 od 23.00 hodin.

18.30: Brazílie – Německo (utkání ženského turnaje Algarve Cup v Portugalsku) – Eurosport.  Záznam na Eursportu ve 23.45 hodin.

19.00: Lazio Řím – AC Fiorentina (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

20.15: SC Karlsruhe – RB Lipsko (utkání 24. kola druhé německé bundesligy) – Eurosport 2.

20.40 (výkop 20.45): Manchester United – FC Arsenal (utkání čtvrtfinále Anglického poháru/FA Cupu) – NOVA Sport.

20.55 (výkop 21.00): Juventus Turín – Sassuolo (utkání 26. kola italské Serie A) – Digi Sport.

Sdílejte tento článek
Hattrick_banner_638x100px

Nové číslo právě v prodeji

2016/01

Zavřít
Google+
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace